Výsledky kategorií štafet                                                                                                                               9/5/2010 7:31:52 PM
                                                                         Český pohár štafet NEDĚLE
===ČSOB-JIL==================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D105        3.7- 3.8km    0-   0m 15-16k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4     5     6     7     8     9    10    11    12    13    14    15    16  
  1  203 PGP SK Praga                  148.00 Kožinová Jana          46.21/2   Pavlů Veronika         51.32/1       97.53/1  Janovská Petra         50.07/2      148.00/1  
                                              
   1:  6.59 12.38 16.58 19.42 23.18 27.57 29.43 33.04 35.32 36.22 37.55 42.05 43.40 44.55 45.38 46.21      
   2:  7.48 13.49 18.11 21.46 25.19 31.30 34.25 37.05 39.52 40.45 42.16 46.04 49.38 50.09 50.57 51.32      
   3:  9.10 13.46 20.05 22.50 24.54 26.52 31.47 35.01 37.00 39.30 40.29 42.07 46.07 47.36 48.38 49.22 50.07
  2  202 KAM SK Kamenice               175.46 Klinkerová Jitka       44.11/1   Šafková Petra          82.58/4      127.09/2  Valášková Šárka        48.37/1      175.46/2  
                                              
   1:  5.04 11.03 15.32 18.10 21.19 26.30 28.54 31.47 34.14 35.03 36.19 40.02 41.37 42.46 43.31 44.11      
   2: 18.34 24.07 30.29 36.10 40.17 42.39 50.28 53.43 64.03 67.40 68.46 70.29 75.39 80.39 81.24 82.14 82.58
   3:  8.28 13.26 19.41 22.18 26.25 30.44 33.53 36.13 38.43 39.29 41.00 44.17 46.03 47.04 47.48 48.37      
  3  201 SLA SKOB Slaný                194.26 Kettnerová Lenka       58.00/3   Asterová Jana          81.56/3      139.56/3  Ježková Martina        54.30/3      194.26/3  
                                              
   1:  8.41 13.29 17.47 22.01 25.41 34.34 36.36 39.55 42.55 43.54 45.12 52.48 56.06 56.34 57.20 58.00      
   2:  8.18 15.02 20.31 45.57 49.48 51.53 58.04 62.26 64.59 68.07 68.58 70.32 74.50 78.29 80.17 81.08 81.56
   3:  8.05 14.30 20.52 24.08 28.10 33.17 36.29 39.28 42.16 43.16 45.12 49.29 51.21 52.45 53.39 54.30      
  4  204 VRL TJ Spartak Vrchlabí       208.17 Hančová Alice          74.47/4   Waňková Dita           76.23/2      151.10/4  Kubátová Dana          57.07/4      208.17/4  
                                              
   1:  8.39 14.26 22.13 31.08 36.13 48.15 52.01 55.10 58.49 59.59 61.27 66.06 70.07 73.16 74.04 74.47      
   2:  9.29 20.37 28.22 33.27 38.31 49.48 52.21 57.00 60.47 61.46 63.20 67.43 73.53 74.29 75.31 76.23      
   3:  9.28 15.25 22.24 26.07 28.51 33.21 39.05 42.07 43.39 47.07 47.55 49.18 52.18 54.26 55.42 56.23 57.07
 
Konečné výsledky kategorie: D135        3.2- 3.3km    0-   0m 14-14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4     5*    6     7*    8     9    10    11*   12    13*   14  
  1  236 SJI OK Jihlava                126.26 Hrstková Dana          39.33/2   Šaterová Monika        46.16/1       85.49/1  Čechová Zuzana         40.37/1      126.26/1  
                                              
   1:  7.53 11.42 14.13 15.51 20.49 23.47 25.18 27.59 30.12 31.42 35.06 36.56 38.12 38.55 39.33
   2:  7.43 13.54 18.03 20.04 25.23 27.09       32.36 34.56 36.46 41.13 44.09 44.42 45.31 46.16
   3:  7.33 12.03 14.28 16.18 21.28 25.08       28.28 30.34 31.58 35.22 38.07 39.15 39.58 40.37
  2  232 DCE KOB Dobřichovice          130.20 Svobodová Jitka        38.56/1   Procházková Miluše     47.00/2       85.56/2  Mrázová Pavla          44.24/2      130.20/2  
                                              
   1:  7.49 12.33 14.56 16.41 21.47 24.26 25.41 27.56 29.50 31.09 34.41 36.42 37.41 38.18 38.56
   2:  8.27 14.49 18.05 20.06 25.23 27.28       32.56 36.12 38.08 42.19 44.56 45.25 46.15 47.00
   3:  9.39 15.22 18.24 20.16 25.36 28.21       32.28 34.32 36.08 40.08 42.01 43.01 43.45 44.24
  3  234 LPU OK Loko Pardubice 2       135.14 Čivrná Karolína        40.39/4   Dočkalová Jiřina       49.35/3       90.14/3  Čermáková Renata       45.00/3      135.14/3  
                                              
   1:  6.00 11.58 14.43 16.30 21.31 24.28 25.50 27.53 30.15 31.48 35.41 37.57 39.13 39.59 40.39
   2: 10.11 14.51 18.11 20.06 25.34 27.36       34.00 36.50 38.49 43.17 47.30 47.59 48.47 49.35
   3:  8.26 14.32 17.39 19.21 24.17 27.27       32.51 35.18 36.51 40.39 42.18 43.22 44.11 45.00
  4  233 LPU OK Loko Pardubice 1       141.18 Demlová Jitka          44.47/5   Víchová Ladislava      50.10/4       94.57/4  Kaplanová Iva          46.21/4      141.18/4  
                                              
   1:  6.15 12.21 15.36 17.39 23.41 27.28 28.54 31.26 33.54 35.21 40.00 41.51 43.14 44.01 44.47
   2:  9.06 15.09 18.15 20.06 27.07 30.15       35.55 38.40 40.27 44.50 47.48 48.27 49.21 50.10
   3: 10.42 14.57 18.26 20.00 24.34 27.34       34.32 37.21 38.41 41.53 43.35 45.02 45.43 46.21
  5  235 SJC Sportcentrum Jičín        148.56 Zalabová Martina       40.07/3   Bienová Věra           61.15/5      101.22/5  Benešová Iva           47.34/5      148.56/5  
                                              
   1:  5.47 11.49 14.22 15.58 21.07 24.00 25.27 28.01 30.15 31.43 35.13 38.03 38.35 39.20 40.07
   2: 14.53 22.02 25.38 28.01 35.06 39.29       43.55 46.52 48.56 54.40 57.44 59.20 60.19 61.15
   3:  9.33 14.21 17.50 20.04 25.57 28.35       34.06 36.26 38.04 42.19 44.34 45.55 46.45 47.34
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.6- 2.6km    0-   0m 13-13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4*    5     6*    7     8     9    10*   11    12*   13  
  1  371 VCO Východočeská oblast 1      87.45 Machačová Michaela     31.49/10  Novotná Klára          29.30/1       61.19/2  Hančová Petra          26.26/1       87.45/1  
                                              
   1:  5.00  8.02 10.05 11.12 13.05 14.28 16.43 18.32 19.45 23.42 28.54 30.32 31.11 31.49
   2:  6.32  8.59 10.57 12.00 13.14 15.26 17.41 19.41 20.58 24.33 27.55 28.19 28.56 29.30
   3:  7.08  8.33 10.21 11.22 12.47 14.12 17.03 18.55 20.13 22.59 24.58 25.21 25.53 26.26
  2  373 VCO Východočeská oblast 3      95.47 Fenclová Tereza        29.25/4   Zemánková Tereza       32.29/3       61.54/4  Chládková Simona       33.53/3       95.47/2  
                                              
   1:  5.14  8.01 10.06 11.08 12.14 14.32 16.45 18.40 20.01 24.13 27.41 28.04 28.46 29.25
   2:  7.16  9.28 13.18 14.22 16.39 18.01 20.09 22.08 23.28 26.59 29.21 31.07 31.49 32.29
   3:  7.15  8.59 10.47 11.53 13.12 15.00 23.22 25.14 26.28 29.47 32.15 32.43 33.18 33.53
  3  372 VCO Východočeská oblast 2      95.50 Šádková Martina        29.11/2   Chaloupková Veroni     36.12/7       65.23/6  Petrasová Zuzana       30.27/2       95.50/3  
                                              
   1:  6.54  8.08 10.07 11.15 12.33 14.18 16.38 18.36 19.46 23.40 27.35 28.01 28.36 29.11
   2:  6.38  9.48 13.45 14.56 17.16 19.36 22.58 25.21 26.55 31.52 33.32 34.51 35.31 36.12
   3:  7.01 10.11 12.32 13.40 15.56 17.14 20.03 21.47 23.05 26.30 28.53 29.18 29.52 30.27
  4  365 SCO Středočeská oblast 1       95.58 Hausenblasová Karo     29.20/3   Ježková Kateřina       32.27/2       61.47/3  Prýmková Barbora       34.11/4       95.58/4  
                                              
   1:  5.37  7.59 10.00 11.02 13.00 14.22 16.41 18.34 19.46 23.38 27.45 28.09 28.44 29.20
   2:  6.19  9.26 13.18 14.26 15.46 18.10 20.16 22.13 23.30 27.06 29.32 31.14 31.53 32.27
   3:  7.25  9.08 10.57 12.06 13.33 15.08 23.32 25.22 26.37 29.47 32.32 32.59 33.33 34.11
  5  356 JEO Ještědská oblast 2         96.25 Štičková Anna          23.43/1   Kohoutová Barbora      35.40/5       59.23/1  Poloprutská Klára      37.02/7       96.25/5  
                                              
   1:  4.24  7.10  8.55  9.54 10.44 12.30 14.03 15.50 16.58 20.14 22.09 22.34 23.09 23.43
   2:  8.12 10.13 12.49 14.21 16.46 19.24 22.10 25.04 26.12 30.14 32.40 34.10 35.04 35.40
   3:  7.48 10.40 12.41 13.45 15.57 17.15 26.05 27.49 29.18 33.01 35.09 35.40 36.20 37.02
  6  357 JEO Ještědská oblast 3        107.45 Doubková Petra         38.46/16  Roškotová Lucie        34.29/4       73.15/8  Hudská Ludmila         34.30/6      107.45/6  
                                              
   1:  6.13 11.27 13.33 14.53 17.24 19.08 22.14 25.00 26.37 31.16 37.04 37.30 38.07 38.46
   2:  7.37 11.47 13.51 15.12 16.33 18.54 22.20 24.35 25.51 30.09 31.56 33.07 33.50 34.29
   3:  8.59 10.33 12.53 14.07 15.46 18.12 22.32 25.04 26.36 30.21 32.39 33.11 33.47 34.30
  7  355 JEO Ještědská oblast 1        108.14 Staňová Karolína       31.37/8   Macháčková Eliška      42.25/13      74.02/12 Linková Alena          34.12/5      108.14/7  
                                              
   1:  7.48  9.18 11.40 13.05 14.26 16.42 19.24 22.03 23.16 27.25 30.00 30.26 31.02 31.37
   2:  7.28 19.07 21.16 22.34 25.19 27.29 30.39 32.54 34.10 37.33 39.38 41.08 41.48 42.25
   3:  6.33 10.15 13.28 14.46 16.16 18.44 22.07 24.14 25.40 30.02 32.26 32.51 33.29 34.12
  8  369 SJC Sportcentrum Jičín        111.06 Zlámalová Nikola       34.35/13  Vejražková Rozárka     38.53/10      73.28/9  Faltová Anna           37.38/8      111.06/8  
                                              
   1:  6.10  9.35 12.27 13.42 16.55 18.14 20.57 23.50 25.00 29.53 32.53 33.20 34.00 34.35
   2: 10.10 11.53 14.41 16.12 18.29 20.51 24.52 27.39 29.20 34.24 36.02 37.31 38.12 38.53
   3:  6.23 10.26 15.55 17.16 19.00 20.41 25.50 27.40 29.11 32.40 35.55 36.20 36.57 37.38
  9  360 PHA Pražská oblast 1          113.55 Janovská Kateřina      31.04/7   Vyhnálková Barbora     42.43/14      73.47/11 Hrabánková Klára       40.08/11     113.55/9  
                                              
   1:  6.56  8.16 10.08 11.16 12.20 14.36 16.54 18.38 19.49 23.29 29.15 29.44 30.25 31.04
   2:  7.13 10.13 17.13 18.23 20.40 22.13 25.49 27.54 29.10 32.40 40.03 41.23 42.04 42.43
   3:  6.22 10.00 19.47 20.48 22.59 24.56 27.18 29.19 30.36 34.39 38.20 38.49 39.29 40.08
 10  374 VCO Východočeská oblast 4     115.54 Waňková Martina        30.44/6   Vondráková Barbora     40.11/11      70.55/7  Schvachová Denisa      44.59/15     115.54/10 
                                              
   1:  5.08  8.11 10.15 11.23 13.43 15.08 17.51 20.14 21.29 25.19 27.42 29.21 30.08 30.44
   2:  8.49 10.29 17.25 18.47 21.07 23.00 26.11 28.22 29.41 33.34 38.27 38.55 39.35 40.11
   3:  7.31 10.20 19.35 20.27 22.11 24.49 28.13 31.10 32.18 36.36 43.25 43.53 44.28 44.59
 11  370 SJI OK Jihlava                117.25 Čechová Tereza         31.42/9   Petráčková Kristýn     42.56/15      74.38/13 Vacková Anna           42.47/12     117.25/11 
                                              
   1:  9.51 11.21 13.32 14.39 15.55 18.08 20.51 22.58 24.16 27.46 29.57 30.25 31.03 31.42
   2:  8.18 14.02 16.48 18.30 21.44 24.08 27.21 29.57 31.28 37.23 39.53 41.25 42.11 42.56
   3:  7.52 11.21 14.55 16.05 18.27 20.06 27.01 29.25 30.48 34.45 41.09 41.33 42.09 42.47
 12  366 SCO Středočeská oblast 2      117.29 Kučerová Barbora       33.14/12  Zimmerová Kateřina     41.25/12      74.39/14 Hájková Eliška         42.50/13     117.29/12 
                                              
   1:  9.53 11.17 13.29 14.45 16.05 18.13 20.54 23.03 24.18 28.25 31.16 31.42 32.41 33.14
   2:  9.13 13.53 16.14 17.41 20.39 22.08 25.46 28.36 30.12 35.49 38.16 40.00 40.44 41.25
   3:  7.48 11.23 14.56 16.07 18.20 20.07 27.01 29.27 30.49 34.48 41.13 41.33 42.11 42.50
 13  367 SCO Středočeská oblast 3      117.32 Sušánková Hana         36.37/15  Němcová Barbora        37.07/8       73.44/10 Müllerová Eva          43.48/14     117.32/13 
                                              
   1:  6.08 11.29 13.36 14.55 17.27 19.11 22.11 25.00 26.34 31.20 33.22 35.17 35.56 36.37
   2:  8.45 10.28 12.48 14.14 16.46 18.22 20.38 23.07 24.21 28.08 35.27 35.59 36.34 37.07
   3:  7.27 10.19 15.48 17.04 18.29 20.55 27.52 30.26 31.47 36.05 42.10 42.34 43.10 43.48
 14  358 JEO Ještědská oblast 4        117.36 Kovářová Lenka         31.54/11  Poloprutská Lucie      45.56/16      77.50/15 Smutná Kateřina        39.46/10     117.36/14 
                                              
   1:  7.46  9.16 11.38 13.02 14.21 16.34 19.21 22.00 23.19 27.26 29.34 30.34 31.15 31.54
   2:  7.44 13.44 17.16 18.45 23.47 25.36 29.15 31.32 33.09 37.41 44.05 44.32 45.13 45.56
   3:  7.12 13.59 16.10 17.23 19.39 21.52 28.05 30.12 31.24 35.21 38.16 38.38 39.12 39.46
 15  361 PHA Pražská oblast 2          145.45 Rohlíčková Františ     68.35/19  Slavíková Silva        38.12/9      106.47/16 Hrabánková Zuzana      38.58/9      145.45/15 
                                              
   1:  5.55 10.20 31.31 32.55 36.27 38.36 49.22 51.31 53.06 57.14 66.26 66.59 67.49 68.35
   2:  9.25 11.35 14.18 15.39 16.50 19.11 21.35 24.12 25.27 30.37 35.16 36.46 37.34 38.12
   3:  7.25 10.04 14.16 15.30 17.53 19.24 23.19 25.49 27.08 31.29 36.55 37.23 38.15 38.58
 16  375 VCO Východočeská oblast 5     162.58 Urbanová Markéta       34.50/14  Šrenkelová Ilona       73.43/17     108.33/17 Jezdinská Natálie      54.25/17     162.58/16 
                                              
   1:  7.42  9.34 12.29 13.46 16.53 18.16 21.00 23.55 25.20 29.48 33.01 33.30 34.09 34.50
   2:  8.43 45.51 48.05 49.27 50.40 53.58 57.32 60.28 62.07 67.20 70.26 72.09 72.56 73.43
   3:  8.14 14.17 18.48 20.30 25.03 27.22 32.05 35.11 36.47 42.47 52.08 52.34 53.31 54.25
 17  362 PHA Pražská oblast 3          197.51 Sieglová Eliška        51.25/17  Rohlíčková Anežka      95.41/18     147.06/18 Repiská Amálie         50.45/16     197.51/17 
                                              
   1:  8.09 11.40 14.45 16.15 18.01 21.10 28.06 35.12 36.40 41.36 49.25 49.59 50.42 51.25
   2: 10.53 50.14 60.46 61.49 70.28 72.39 78.52 81.13 82.50 86.59 92.24 94.15 94.55 95.41
   3: 12.19 15.11 19.40 21.35 23.55 26.44 31.03 34.03 35.28 40.37 48.44 49.16 50.01 50.45
     368 SCO Středočeská oblast 4   DISK      Aschermannová Karo     51.26/18  Albrechtová Iveta      95.47/19     147.13/19 Klinkerová Magdalé DISK     /    DISK     /   
                                              
   1:  9.55 11.28 13.51 15.03 17.53 21.08 28.08 35.10 36.38 41.37 48.01 50.03 50.48 51.26
   2: 11.54 50.25 60.47 61.44 70.25 72.36 78.50 81.19 82.48 87.12 93.50 94.15 95.01 95.47
   3: -0.67 54.21 59.53 62.17 65.38 73.21 83.09 86.29                               91.32
     364 PL1 Kadra Mł. Dol. Śląska            Cych Weronika          29.40/5   Plesińska Klaudia      35.41/6       65.21/5  Oszańska Maja               /             /   
                                              
   1:  8.22  9.41 11.27 12.35 13.44 15.27 17.32 20.06 21.25 25.33 27.51 28.20 29.00 29.40
   2:  8.46 11.18 13.21 14.32 16.15 18.40 21.47 24.45 26.11 31.13 33.06 34.20 35.01 35.41
   3:                                                                                    
     376 VCO Východočeská oblast 6 MS  117.08 Sedláčková Tereza MS   34.51/20  Kubíčková Jana    MS   50.58/20 MS   85.49/20 Horáček Petr      MS   31.19/18 MS  117.08/18 
                                              
   1:  7.42  9.37 12.30 13.48 16.55 18.30 20.59 24.04 25.23 30.01 32.59 33.28 34.11 34.51
   2:  8.53 15.51 19.49 22.02 25.43 28.32 32.38 36.01 37.42 44.27 47.27 49.15 50.12 50.58
   3:  5.49 12.22 14.12 15.17 16.33 18.17 20.14 21.54 22.53 25.52 29.57 30.18 30.47 31.19
 
Konečné výsledky kategorie: D165        2.2- 2.3km    0-   0m 12-12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3*    4     5*    6     7     8     9*   10    11*   12  
  1  251 VRL TJ Spartak Vrchlabí       116.14 Vlachová Hana          35.47/1   Knoblochová Věra       47.23/1       83.10/1  Nýdrlová Eva           33.04/1      116.14/1  
                                              
   1:  7.57 12.19 13.55 15.32 17.35 20.26 24.20 25.52 30.12 32.29 34.09 35.03 35.47
   2: 11.34 16.20 18.14 21.20 23.33 28.19 32.21 34.20 39.20 43.20 45.32 46.30 47.23
   3:  7.24 11.39 13.08 14.59       18.51 21.47 23.24 27.13 30.42 31.22 32.15 33.04
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.6- 3.8km    0-   0m 15-16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4     5     6     7     8     9    10    11    12    13    14    15    16  
  1   91 TUR OOB TJ Turnov 1           110.53 Kochová Nikola         37.48/3   Poloprutská Markét     36.09/1       73.57/1  Pavlovcová Petra       36.56/3      110.53/1  
                                              
   1:  5.34  9.19 13.32 15.58 18.54 23.08 25.53 27.12 29.36 30.15 31.27 34.38 35.48 36.41 37.15 37.48      
   2:  6.29  9.43 12.39 14.48 16.19 17.54 21.35 24.01 25.01 27.18 27.53 29.00 31.50 34.44 35.05 35.37 36.09
   3:  5.27 10.57 14.40 16.44 19.03 19.41 23.18 26.05       28.55 29.32 30.43 33.41 34.49 35.41 36.17 36.56
  2   97 ZBM SK Žabovřesky Brno 1      116.24 Tesařová Markéta       37.57/5   Hrušková Barbora       41.43/3       79.40/2  Chromá Kateřina        36.44/2      116.24/2  
                                              
   1:  5.24  9.22 12.42 15.08 18.52 23.04 25.41 26.49 29.17 29.59 31.21 34.50 35.55 36.49 37.23 37.57      
   2:  7.46 11.26 15.54 18.11 20.30 22.15 26.35 28.51       32.14 32.50 34.20 37.52 40.06 40.30 41.07 41.43
   3:  5.26 10.17 14.17 16.16 18.50 19.30 23.21 25.49       29.01 29.38 30.50 33.44 34.40 35.35 36.08 36.44
  3   83 PHK OK 99 Hradec Králové      117.56 Novotná Markéta        34.42/1   Kamenická Kateřina     49.36/14      84.18/5  Novotná Tereza         33.38/1      117.56/3  
                                              
   1:  4.02  8.26 12.05 14.26 17.10 20.48 22.53 24.12 26.34 27.15 28.28 31.24 32.30 33.29 34.06 34.42      
   2:  7.13 11.35 15.47 19.05 23.01 23.56 28.52 32.26       36.16 36.59 38.20 42.54 47.48 48.14 48.54 49.36
   3:  6.03  8.57 11.58 14.09 16.03 17.23 20.41 22.51       26.45 27.16 28.24 31.04 31.55 32.36 33.04 33.38
  4   78 LCE TJ Slovan Luhačovice      122.14 Kukolová Šárka         43.39/13  Papugová Katarína      40.35/2       84.14/4  Sklenářová Radka       38.00/4      122.14/4  
                                              
   1:  9.58 13.07 16.49 19.22 21.00 22.41 26.56 29.57 31.05 33.41 34.25 35.41 39.00 41.42 42.05 43.04 43.39
   2:  6.02 11.04 15.21 18.05 20.52 21.35 25.48 28.54       32.09 32.51 34.01 37.23 38.29 39.24 40.00 40.35
   3:  6.52 10.40 14.02 16.19 19.23 23.53 26.10       29.48 30.27 31.38 34.41 35.54 36.49 37.24 38.00      
  5   75 KAM SK Kamenice 1             125.28 Bořánková Karolína     38.00/6   Pijáková Barbora       47.19/9       85.19/6  Procházková Marie      40.09/5      125.28/5  
                                              
   1:  4.33 10.23 14.22 16.45 19.16 19.56 24.12 26.50 27.44 30.05 30.43 32.03 34.53 35.58 36.51 37.25 38.00
   2:  8.54 15.16 20.06 22.29 25.41 29.44 32.21       37.38 38.23 39.40 43.30 45.38 46.03 46.42 47.19      
   3:  6.09 11.01 14.42 17.36 19.38 21.17 25.20 27.56       31.25 32.05 33.22 36.53 37.50 38.50 39.29 40.09
  6   95 UOL SK UP Olomouc             125.52 Horčičková Vendula     38.43/7   Reslová Hana           44.34/6       83.17/3  Šimková Johanka        42.35/7      125.52/6  
                                              
   1:  5.18  9.12 13.25 15.49 18.40 19.20 23.25 25.51 27.07 29.40 30.19 31.33 35.10 37.02 37.27 38.06 38.43
   2:  8.01 12.42 17.02 19.33 21.12 23.09 27.41 30.45       34.21 34.57 36.18 39.51 41.38 43.19 43.59 44.34
   3:  6.52 10.04 13.38 20.44 23.43 27.56 31.01       34.01 34.43 35.54 39.18 40.34 41.24 42.00 42.35      
  7   85 SHK TJ Slavia H. Králové      130.29 Svobodová Lenka        37.02/2   Fundová Eliška         50.10/15      87.12/9  Teplá Karolína         43.17/8      130.29/7  
                                              
   1:  4.35  9.01 12.37 15.12 16.47 18.38 23.07 25.33 26.24 28.39 29.29 30.38 33.43 34.57 35.55 36.31 37.02
   2:  8.54 14.26 20.09 23.00 26.31 27.16 32.06 34.52       39.09 39.55 41.15 45.23 48.16 48.44 49.29 50.10
   3:  8.46 12.59 17.10 20.01 23.19 28.10 30.43       34.03 35.14 36.27 39.51 41.06 42.00 42.37 43.17      
  8   86 SJH TJ Slovan J. Hradec 1     132.24 Benešová Jana          40.28/9   Doleželová Kateřin     45.34/7       86.02/8  Šrámková Michaela      46.22/12     132.24/8  
                                              
   1:  4.45  9.25 13.33 16.14 18.08 19.53 24.19 27.06 28.13 30.41 31.28 32.46 36.36 38.03 39.04 39.47 40.28
   2:  8.19 12.40 17.36 20.07 23.48 29.07 32.55       36.17 37.01 38.12 42.12 44.05 44.30 45.03 45.34      
   3:  6.48 13.12 17.04 20.09 23.03 24.18 29.42 32.23       37.09 37.51 39.07 42.59 44.16 45.11 45.46 46.22
  9   79 LPU OK Loko Pardubice 1       133.10 Petráčková Klára       42.13/12  Horová Pavla           43.10/4       85.23/7  Lehárová Alžběta       47.47/15     133.10/9  
                                              
   1:  4.51  9.48 14.21 17.00 20.00 20.44 25.16 28.40 29.43 32.28 33.09 34.30 38.46 39.52 40.54 41.34 42.13
   2:  7.28 10.39 15.58 18.18 20.02 22.06 27.26 30.11       34.08 34.46 35.54 39.02 41.38 42.03 42.41 43.10
   3:  9.21 13.56 19.03 22.22 25.56 31.13 34.02       38.27 39.10 40.25 44.20 45.38 46.34 47.11 47.47      
 10   80 LPU OK Loko Pardubice 2       135.07 Kulhavá Eliška         46.24/18  Kulhavá Šárka          43.12/5       89.36/10 Procházková Klára      45.31/11     135.07/10 
                                              
   1:  9.58 13.02 17.16 19.39 21.29 23.28 29.16 32.06 33.47 36.37 37.26 38.41 42.38 44.08 45.12 45.48 46.24
   2:  6.55 11.22 15.58 18.32 22.33 27.27 29.58       33.49 34.30 35.44 39.48 41.37 42.00 42.38 43.12      
   3:  6.31 13.38 17.54 20.44 24.18 24.56 29.19 32.26       36.03 36.40 37.53 41.54 43.25 44.24 44.58 45.31
 11   74 DKP Oddíl OB Kotlářka         135.17 Dlouhá Hana            41.51/11  Procházková Zuzana     48.53/13      90.44/12 Svobodná Tereza        44.33/10     135.17/11 
                                              
   1:  7.45 10.51 14.40 17.16 18.55 20.45 24.43 27.31 28.35 32.26 33.02 34.17 38.12 39.48 40.45 41.18 41.51
   2:  8.38 14.37 20.04 22.53 26.34 27.08 32.17 34.44       39.20 40.01 41.21 44.51 47.10 47.36 48.15 48.53
   3:  8.14 12.34 17.08 19.19 23.38 27.56 31.21       34.58 35.31 36.46 41.08 42.15 43.23 43.57 44.33      
 12   98 ZBM SK Žabovřesky Brno 2      137.17 Jemelíková Denisa      37.53/4   Novotná Jana           55.19/20      93.12/15 Koporová Petra         44.05/9      137.17/12 
                                              
   1:  4.30  9.07 12.28 15.10 18.31 19.16 23.19 25.58 26.52 29.21 30.01 31.18 34.39 35.47 36.42 37.17 37.53
   2: 10.40 15.51 21.15 24.33 30.06 36.03 39.33       44.31 45.18 46.40 50.55 53.21 53.58 54.42 55.19      
   3:  9.50 13.22 17.33 19.58 22.00 23.38 28.11 30.32       34.45 35.28 36.46 40.25 41.50 42.54 43.30 44.05
 13   73 ASU Magnus Orienteering       139.43 Kolářová Renáta        38.51/8   Mátlová Pavlína        51.00/17      89.51/11 Křečková Lenka         49.52/16     139.43/13 
                                              
   1:  5.30  9.13 13.30 15.52 18.57 23.11 25.49 26.44 29.10 29.47 31.01 34.41 37.14 37.37 38.14 38.51      
   2:  8.25 12.33 17.30 21.02 23.08 25.16 30.47 34.43       39.04 39.56 41.33 46.34 48.04 49.24 50.15 51.00
   3:  7.11 14.13 19.03 21.35 25.31 26.27 31.50 34.56       39.14 39.56 41.15 45.46 47.21 48.36 49.14 49.52
 14   76 KAM SK Kamenice 2             141.17 Mrázová Pavla          46.38/19  Hlubučková Kristýn     47.02/8       93.40/16 Kozáková Zuzana        47.37/13     141.17/14 
                                              
   1:  9.48 13.32 17.42 20.12 22.30 24.21 29.26 32.11 33.45 36.52 37.34 38.53 42.55 44.24 45.22 45.59 46.38
   2:  6.43 12.44 17.30 21.00 25.41 30.34 33.42       37.20 37.58 39.25 42.58 45.19 45.44 46.23 47.02      
   3:  6.44 13.59 18.31 21.26 24.51 25.37 31.33 34.35       38.10 38.45 39.59 43.59 45.27 46.33 47.05 47.37
 15   90 TRI TJ TŽ Třinec              143.39 Kosová Štěpánka        43.40/14  Nožková Sára           48.52/11      92.32/14 Jastrzembská Terez     51.07/18     143.39/15 
                                              
   1:  7.44 11.01 15.52 18.23 20.40 22.26 26.51 29.44 31.08 33.43 34.31 35.45 39.45 41.06 42.11 43.04 43.40
   2:  8.56 14.41 19.20 22.24 26.01 31.15 34.52       38.36 39.16 40.29 44.57 47.08 47.35 48.16 48.52      
   3:  6.55 12.52 19.09 22.25 26.00 27.04 32.30 35.54       40.20 41.04 42.31 46.54 48.40 49.42 50.24 51.07
 16   77 KSU Klub VS Šumperk           147.49 Vozdová Aneta          49.06/25  Hnilicová Šárka        56.24/23     105.30/23 Janů Hana              42.19/6      147.49/16 
                                              
   1:  5.53 11.50 17.25 20.33 24.18 29.51 33.53 35.05 37.57 38.52 40.23 44.18 47.16 47.44 48.25 49.06      
   2:  7.20 14.21 20.18 23.55 25.55 28.25 35.44 39.29       44.06 45.03 46.56 51.37 53.24 54.45 55.36 56.24
   3:  7.38 11.01 14.58 17.26 21.07 21.59 26.54 29.15       33.04 33.41 35.02 38.31 39.51 40.53 41.34 42.19
 17   82 PGP SK Praga                  149.33 Kožinová Anna          45.41/17  Pavlů Kateřina         48.52/11      94.33/17 Šámalová Ludmila       55.00/20     149.33/17 
                                              
   1:  7.38 11.14 15.31 18.40 20.30 22.31 27.15 30.34 32.13 34.58 35.50 37.16 41.41 43.06 44.19 45.02 45.41
   2:  6.55 13.50 19.51 22.06 26.24 31.34 34.14       38.16 38.57 40.14 44.48 47.08 47.36 48.15 48.52      
   3:  9.02 15.01 21.35 25.09 29.06 29.45 35.42 39.51       43.45 44.23 45.51 50.42 52.19 53.27 54.14 55.00
 18   72 AOP POBO-přátelé OB Opava     151.23 Svobodová Radka        48.16/21  Šarmanová Alena        48.01/10      96.17/18 Sklenářová Dorothe     55.06/21     151.23/18 
                                              
   1:  5.15 11.08 16.12 19.27 21.26 23.40 30.08 33.37 35.19 38.01 38.51 40.19 44.29 45.46 46.54 47.37 48.16
   2:  7.24 12.07 18.34 21.06 24.55 29.34 33.11       37.18 38.06 39.32 43.49 46.06 46.36 47.21 48.01      
   3:  8.44 13.54 19.36 23.09 27.07 27.57 34.27 38.34       43.39 44.30 45.51 50.34 52.26 53.42 54.25 55.06
 19   92 TUR OOB TJ Turnov 2           155.06 Brožová Aneta          48.46/22  Smutná Anežka          52.31/18     101.17/19 Švábková Anna          53.49/19     155.06/19 
                                              
   1:  9.53 13.29 17.26 20.16 24.51 29.44 32.48 34.02 37.01 37.47 39.01 42.50 47.06 47.31 48.09 48.46      
   2:  6.41 14.37 22.59 25.50 29.31 30.14 35.05 37.52       42.18 43.01 44.29 48.37 50.01 51.08 51.50 52.31
   3:  8.16 15.56 22.03 24.35 26.43 28.36 34.36 38.43       42.57 43.44 45.09 49.12 51.15 52.26 53.07 53.49
 20   94 TZL SKOB Zlín                 160.53 Jeřábková Jitka        47.24/20  Kociánová Barbora      56.05/22     103.29/20 Koláriková Lucie       57.24/23     160.53/20 
                                              
   1:  5.24 11.10 16.05 19.00 21.03 23.10 29.24 32.59 34.21 37.24 38.07 39.41 43.44 45.03 46.05 46.46 47.24
   2:  7.56 13.39 20.19 24.01 28.13 33.56 38.27       43.03 44.09 45.44 50.10 53.58 54.29 55.20 56.05      
   3:  9.45 13.32 20.13 23.38 28.05 29.03 34.31 37.38       42.26 43.43 45.24 52.40 54.56 56.03 56.43 57.24
 21   84 RBK SK Radioklub Blansko      161.03 Šestáková Petra        48.48/23  Hegerová Petra         64.35/26     113.23/26 Moučková Andrea        47.40/14     161.03/21 
                                              
   1:  9.55 13.24 17.24 20.43 24.28 29.41 33.12 34.17 37.15 38.03 39.40 43.42 47.01 47.27 48.10 48.48      
   2:  8.44 20.39 26.54 30.52 32.59 35.36 41.36 46.05       51.03 51.54 53.12 58.10 61.30 63.05 63.53 64.35
   3:  7.04 12.05 18.23 21.14 25.19 26.08 30.35 33.28       37.48 38.33 39.55 44.03 45.29 46.26 47.02 47.40
 22   88 STH SK Studenec               161.19 Ducháčková Kateřin     49.18/26  Tauchmanová Karolí     55.12/19     104.30/21 Pacholíková Lucie      56.49/22     161.19/22 
                                              
   1:  7.48 11.12 16.23 19.06 25.06 26.50 32.51 36.02       39.57 40.42 41.55 45.24 46.47 48.00 48.41 49.18
   2:  8.10 13.53 20.34 23.41 27.35 28.49 34.04 40.52       44.32 45.21 46.46 51.04 53.29 53.56 54.34 55.12
   3:  8.44 14.47 21.04 24.35 29.23 35.08 38.48       44.09 45.09 46.32 52.01 53.49 55.15 56.00 56.49      
 23   89 TJN OOB TJ Tatran Jablonec    162.13 Žuchová Nikola         51.33/27  Krpatová Klára         60.48/25     112.21/25 Posseltová Tereza      49.52/16     162.13/23 
                                              
   1:  5.49 12.50 18.04 21.13 24.58 25.46 31.20 35.11 36.25 40.11 40.56 42.14 46.33 49.42 50.12 50.57 51.33
   2: 14.00 20.30 26.48 29.39 32.51 34.55 40.04 43.21       48.13 48.59 50.16 54.02 58.10 59.29 60.12 60.48
   3:  7.33 13.46 20.26 23.37 27.08 31.39 35.18       39.29 40.23 41.36 45.59 47.10 48.27 49.12 49.52      
 24   81 LPU OK Loko Pardubice 3       163.31 Voborníková Alena      41.27/10  Kisková Klára          50.26/16      91.53/13 Šrenkelová Soňa        71.38/26     163.31/24 
                                              
   1:  5.45 10.21 14.35 17.08 21.00 25.18 28.19 29.23 32.21 33.05 34.19 37.54 39.48 40.19 40.53 41.27      
   2:  8.29 12.41 19.03 22.07 26.42 27.19 32.00 35.41       40.18 41.00 42.20 46.48 48.02 49.07 49.45 50.26
   3:  8.36 21.25 27.18 36.20 39.29 42.10 47.50 52.08       59.04 59.49 61.21 66.22 68.12 70.07 70.53 71.38
 25   87 SJH TJ Slovan J. Hradec 2     166.56 Tichá Tereza           48.59/24  Kubínová Romana        55.43/21     104.42/22 Benešová Iveta         62.14/24     166.56/25 
                                              
   1:  9.54 13.27 18.22 21.29 24.47 25.30 30.43 34.20 35.25 38.29 39.23 40.57 44.57 46.26 47.34 48.18 48.59
   2: 13.32 19.02 23.37 26.32 28.22 30.35 36.44 39.51       44.18 45.08 46.50 51.04 54.00 54.27 55.05 55.43
   3: 11.08 18.08 24.32 28.36 34.03 41.21 45.22       51.04 51.53 53.11 57.37 59.29 60.55 61.39 62.14      
 26   93 TUR OOB TJ Turnov 3           173.59 Hanušová Michaela      45.40/16  Körberová Andrea       60.25/24     106.05/24 Čepelková Nikola       67.54/25     173.59/26 
                                              
   1:  5.36 11.10 15.25 18.30 21.54 22.42 27.19 31.12 32.17 35.01 35.50 37.15 41.29 43.02 44.16 45.00 45.40
   2:  9.58 14.52 22.09 25.38 30.56 37.10 41.02       47.15 48.00 49.30 54.34 58.44 59.11 59.48 60.25      
   3:  9.55 18.17 26.24 32.57 35.22 37.29 44.49 49.40       54.47 55.46 57.16 62.14 64.04 65.54 66.53 67.54
      96 VRL TJ Spartak Vrchlabí    DISK      Jebavá Lucie           44.41/15  Grundmannová Hana  DISK     /    DISK     /   Doležalová Radka    31949.51/27  DISK     /   
                                              
   1:  9.22 13.12 17.11 19.28 23.09 27.41 30.43 32.03 34.44 35.26 36.40 40.33 43.09 43.34 44.06 44.41      
   2:       66.38       74.17       78.37 83.23             90.51 91.37 92.53 96.41 98.33 99.37100.22101.05
   3:      -75.77      -63.50      -59.86-54.54            -47.87-46.72-45.97-40.51-39.81-38.85-37.70-36.51
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.5- 4.7km    0-   0m 17-17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3*    4     5*    6     7*    8     9*   10    11    12*   13    14    15    16*   17  
  1  126 SJC Sportcentrum Jičín 1      122.26 Uvizlová Martina       45.03/10  Brožková Radka         38.39/1       83.42/1  Brožková Dana          38.44/1      122.26/1  
                                              
   1:  5.14 12.22 13.59 15.44 17.58 20.56 24.53 26.19 28.35 30.48 31.31 32.44 38.22 41.45 43.34 43.58 44.33 45.03
   2:  4.44 11.30 12.53 14.20 16.26 18.42 22.16 24.07 25.45 27.35 28.11 29.16 32.57 35.43 36.40 37.29 38.06 38.39
   3:  4.54 11.19 12.32 14.14 16.16 18.49 22.16 24.39 25.47 27.39 28.08 29.20 33.34 35.36 36.51 37.37 38.09 38.44
  2  105 DKP Oddíl OB Kotlářka 1       124.37 Bochenková Ivana       39.35/1   Kovářová Kristýna      44.42/3       84.17/2  Svobodná Šárka         40.20/2      124.37/2  
                                              
   1:  4.04 10.41 12.09 13.39 15.20 18.24 21.52 23.45 25.29 27.33 28.05 29.16 33.57 36.49 38.08 38.29 39.02 39.35
   2:  5.51 13.57 15.18 17.15 19.30 22.11 26.27 28.44 30.24 32.25 33.03 34.16 38.19 41.22 42.31 43.27 44.06 44.42
   3:  6.11 12.18 13.42 15.10 16.53 19.24 22.44 23.52 25.58 27.52 28.24 29.31 34.17 36.51 38.12 39.07 39.41 40.20
  3  116 LPU OK Loko Pardubice 1       126.28 Duchová Iveta          42.39/4   Knapová Jana           43.04/2       85.43/3  Zvěřinová Martina      40.45/3      126.28/3  
                                              
   1:  4.57 11.36 13.06 14.45 16.44 19.26 23.54 25.05 27.51 29.53 30.33 31.48 36.24 39.48 41.16 41.36 42.08 42.39
   2:  5.42 13.26 14.57 16.07 18.53 21.24 25.03 27.04 28.54 31.02 31.37 32.49 37.11 40.12 41.17 42.02 42.34 43.04
   3:  5.14 11.31 12.58 14.49 16.52 19.16 22.56 25.11 26.37 28.42 29.16 30.26 35.13 37.27 38.53 39.39 40.11 40.45
  4  120 PHK OK 99 Hradec Králové 1    131.56 Novotná Petra          44.02/8   Doležalová Vendula     46.32/5       90.34/6  Topinková Monika       41.22/5      131.56/4  
                                              
   1:  4.11 12.15 13.37 15.07 17.56 20.51 24.43 27.11 28.32 30.42 31.22 32.42 37.45 40.42 42.26 42.50 43.26 44.02
   2:  6.21 14.18 15.54 17.28 19.37 22.33 26.48 29.12 30.55 32.54 33.29 34.44 39.43 43.10 44.23 45.20 45.56 46.32
   3:  5.52 12.48 14.14 15.55 18.03 20.53 24.14 25.17 27.21 29.20 29.49 31.02 36.13 38.30 39.40 40.22 40.50 41.22
  5  131 TUR OOB TJ Turnov             131.59 Rufferová Iva          42.31/2   Krafková Lucie         47.47/9       90.18/5  Gomzyk Omová  Mich     41.41/6      131.59/5  
                                              
   1:  5.03 11.32 13.07 14.29 16.56 19.40 23.36 24.51 27.42 29.49 30.23 31.28 36.28 39.49 41.10 41.30 41.59 42.31
   2:  6.37 14.49 16.29 18.56 21.18 24.29 28.23 30.49 32.18 34.27 35.09 36.27 41.08 44.33 45.46 46.38 47.12 47.47
   3:  4.37 10.58 12.18 16.58 18.45 21.22 24.48 26.48 28.28 30.18 30.52 32.01 36.40 38.49 39.59 40.39 41.09 41.41
  6  133 UOL SK UP Olomouc 1           138.50 Indráková Adélka       43.49/6   Jakobová Adélka        53.50/20      97.39/12 Poklopová Lenka        41.11/4      138.50/6  
                                              
   1:  4.08 12.12 13.43 15.51 18.15 21.07 24.46 26.07 28.28 30.31 31.12 32.38 37.14 40.34 41.44 42.38 43.12 43.49
   2:  8.21 16.12 18.00 20.22 22.35 25.46 29.57 32.34 35.46 38.19 39.09 40.32 45.38 49.45 52.03 52.31 53.11 53.50
   3:  5.16 11.42 13.17 14.52 17.32 20.11 23.58 26.00 27.17 28.59 29.29 30.42 35.42 37.52 39.14 40.00 40.34 41.11
  7  117 LPU OK Loko Pardubice 2       139.07 Škodová Petra          44.12/9   Krčálová Veronika      51.02/13      95.14/9  Lučanová Marta         43.53/8      139.07/7  
                                              
   1:  4.20 12.30 14.00 15.45 18.01 21.01 24.51 27.24 28.42 30.55 31.40 33.00 37.38 40.45 42.03 42.59 43.37 44.12
   2:  7.24 14.58 16.29 19.46 22.14 25.29 29.44 31.35 34.27 36.38 37.22 38.41 43.52 47.25 49.16 49.44 50.22 51.02
   3:  5.50 13.05 14.39 16.10 18.56 21.55 25.35 28.05 29.35 31.26 31.59 33.14 38.24 40.33 41.57 42.41 43.15 43.53
  8  123 SHK TJ Slavia H. Králové 1    142.16 Doležalová Veronik     42.38/3   Mechlová Lenka         47.31/7       90.09/4  Petrželová Tereza      52.07/16     142.16/8  
                                              
   1:  5.11 11.51 13.19 14.54 16.53 19.30 23.57 26.03 27.48 29.55 30.35 31.51 36.31 39.50 41.15 41.33 42.06 42.38
   2:  6.02 13.58 15.38 17.56 20.41 23.44 27.59 30.28 32.00 34.14 34.55 36.17 40.51 44.17 45.29 46.22 46.55 47.31
   3:  6.42 14.08 15.43 17.19 19.40 22.33 26.29 27.46 34.37 36.52 37.32 38.48 44.28 47.00 49.49 50.49 51.28 52.07
  9  110 CHA OK Chrastava 2            147.24 Prchalová Ivana        48.33/14  Kašková Barbora        49.04/12      97.37/11 Kašková Kateřina       49.47/13     147.24/9  
                                              
   1:  4.45 13.53 15.25 17.55 20.22 23.23 28.03 30.30 32.00 34.34 35.19 36.44 41.21 44.51 46.15 47.12 47.53 48.33
   2:  6.22 13.34 15.20 17.07 19.37 22.32 27.14 28.54 31.25 33.53 34.40 36.01 40.59 44.46 47.25 47.50 48.29 49.04
   3:  6.36 14.16 15.49 17.36 20.18 23.23 28.06 30.19 33.03 35.24 36.06 37.21 42.29 44.57 47.35 48.31 49.08 49.47
 10  121 PHK OK 99 Hradec Králové 2    148.58 Čepová Daniela         52.05/28  Panchártková Jana      47.33/8       99.38/14 Kopecká Marcela        49.20/12     148.58/10 
                                              
   1:  5.38 14.13 15.59 18.16 20.52 24.30 29.05 32.05 33.49 36.10 36.56 38.14 45.10 48.45 50.27 50.52 51.30 52.05
   2:  5.55 14.29 16.01 17.59 20.23 23.27 27.26 28.56 31.24 33.40 34.24 35.50 40.42 43.46 45.08 46.11 46.51 47.33
   3:  6.10 14.20 15.54 18.00 20.13 23.48 27.49 30.06 31.50 34.00 34.39 36.07 42.00 45.10 46.56 47.55 48.37 49.20
 11  112 KAM SK Kamenice 1             149.36 Doležalová Monika      45.15/11  Straková Andrea        48.58/11      94.13/8  Rusá Šárka             55.23/22     149.36/11 
                                              
   1:  5.22 13.11 14.47 16.22 18.21 21.18 25.01 26.34 29.00 31.14 31.55 33.23 38.33 42.01 43.37 44.01 44.37 45.15
   2:  6.00 14.39 16.10 18.59 21.38 25.01 28.58 31.22 33.03 35.15 35.59 37.15 41.17 45.06 46.46 47.47 48.23 48.58
   3:  6.44 15.54 17.50 21.09 23.54 27.39 32.29 35.21 37.08 39.24 40.10 41.25 48.06 51.07 53.13 54.10 54.45 55.23
 12  124 SHK TJ Slavia H. Králové 2    151.30 Teplá Tereza           52.01/27  Čečková Martina        53.08/16     105.09/20 Hepnerová Martina      46.21/10     151.30/12 
                                              
   1:  4.48 13.59 15.42 18.57 21.09 24.25 29.00 31.47 33.35 35.50 36.35 38.06 44.44 48.38 50.29 50.52 51.26 52.01
   2:  7.07 15.36 17.10 18.44 20.59 24.00 28.27 29.52 35.45 39.01 39.38 41.07 46.23 49.44 50.53 51.48 52.28 53.08
   3:  6.40 13.29 15.06 16.48 18.50 21.45 25.53 28.07 30.44 32.59 33.38 35.03 40.38 42.48 44.22 45.08 45.37 46.21
 13  128 SRK SOOB Spartak Rychnov      152.16 Hrobařová Lenka        46.31/12  Kosová Denisa          47.17/6       93.48/7  Říčařová Žaneta        58.28/31     152.16/13 
                                              
   1:  4.40 13.11 14.36 16.38 19.11 22.11 26.23 28.53 30.24 32.33 33.15 34.38 39.21 42.36 44.08 45.08 45.53 46.31
   2:  5.47 13.34 14.58 16.44 19.31 22.34 26.43 28.08 30.39 32.54 33.40 35.01 39.54 43.44 45.45 46.09 46.41 47.17
   3:  8.22 17.34 19.43 21.59 24.55 28.45 33.03 36.12 38.20 40.41 41.21 42.54 51.35 54.17 56.01 57.03 57.46 58.28
 14  127 SJC Sportcentrum Jičín 2      152.21 Soukupová Lucie        51.01/23  Procházková Zuzana     54.15/22     105.16/21 Mezníková Lenka        47.05/11     152.21/14 
                                              
   1:  5.02 14.13 16.04 18.26 20.43 23.59 28.10 29.52 32.41 34.59 35.45 37.04 42.52 46.50 49.16 49.46 50.23 51.01
   2:  7.22 15.32 16.55 19.44 22.15 25.09 30.03 32.58 37.11 39.29 40.20 41.32 46.29 50.20 51.44 52.53 53.37 54.15
   3:  6.06 13.17 14.54 16.18 18.37 21.28 26.00 28.11 30.40 32.49 33.26 34.45 40.49 43.21 44.58 45.56 46.31 47.05
 15  114 KON KOB Konice                154.01 Smičková Eva           52.17/29  Dittrichová Petra      58.51/29     111.08/28 Hlavová Jindra         42.53/7      154.01/15 
                                              
   1:  5.08 14.21 16.21 18.53 21.13 24.44 29.20 32.28 34.08 36.40 37.23 38.51 44.34 48.42 49.58 50.58 51.37 52.17
   2:  7.30 16.30 18.20 20.04 23.00 26.39 32.15 33.53 37.43 40.13 41.00 42.26 49.59 54.35 57.00 57.26 58.08 58.51
   3:  6.26 13.42 15.11 16.41 18.43 21.31 25.12 27.06 28.43 30.40 31.10 32.19 37.45 39.45 40.58 41.43 42.16 42.53
 16  122 SCP OK Sparta Praha           154.25 Košárková Iva          43.58/7   Hojná Silvie           53.09/17      97.07/10 Křížová Vendula        57.18/26     154.25/16 
                                              
   1:  4.44 12.17 13.42 15.17 17.54 20.57 24.51 26.09 28.29 30.43 31.26 32.42 37.18 40.28 41.48 42.45 43.22 43.58
   2:  7.55 16.00 17.45 19.41 22.16 25.44 30.03 32.43 34.37 37.06 37.49 39.24 44.53 48.58 51.16 51.46 52.27 53.09
   3:  6.12 16.13 17.49 20.51 24.16 27.40 33.28 36.25 38.41 41.04 41.51 43.20 49.42 52.31 54.54 55.54 56.34 57.18
 17  136 ZBM SK Žabovřesky Brno 1      156.02 Gebauerová Jana        48.57/16  Kabáthová Eva          51.36/15     100.33/15 Jiráčková Jana         55.29/24     156.02/17 
                                              
   1:  4.49 13.26 15.01 18.04 20.50 23.51 28.02 29.44 32.29 34.49 35.44 37.04 41.38 45.03 46.33 47.40 48.20 48.57
   2:  5.42 19.33 21.08 22.43 24.42 27.28 31.55 34.15 35.58 38.14 39.21 40.25 45.19 48.39 50.03 50.25 51.01 51.36
   3:  8.30 16.39 18.39 21.17 24.12 28.32 33.00 36.16 37.38 40.21 41.04 42.36 49.22 51.59 53.32 54.19 54.51 55.29
 18  106 DKP Oddíl OB Kotlářka 2       156.15 Jiřištová Zuzana       51.50/26  Voráčková Lenka        53.49/19     105.39/22 Dlouhá Marie           50.36/14     156.15/18 
                                              
   1:  5.42 13.56 15.35 19.07 22.00 25.14 29.41 32.16 34.14 36.38 37.20 38.42 44.26 48.12 49.37 50.38 51.15 51.50
   2:  6.57 15.39 17.36 19.24 22.11 26.05 30.36 32.31 35.34 38.04 38.46 40.26 46.11 50.12 52.04 52.28 53.08 53.49
   3:  5.57 15.49 17.33 19.51 22.33 25.49 30.35 33.06 34.44 37.03 37.43 39.02 44.40 47.04 48.38 49.23 49.57 50.36
 19  129 SSU SK Severka Šumperk        157.38 Kuncová Eliška         48.05/13  Králová Lada           51.21/14      99.26/13 Klíchová Jana          58.12/29     157.38/19 
                                              
   1:  4.16 12.38 14.19 16.38 19.13 23.27 27.45 30.05 32.03 34.32 35.15 36.25 41.07 44.38 45.55 46.52 47.29 48.05
   2:  7.16 15.49 17.35 19.17 21.26 24.40 28.52 31.21 33.16 35.33 36.16 37.40 43.46 47.41 49.25 49.53 50.32 51.21
   3:  7.00 16.49 18.48 20.31 23.26 27.20 32.11 34.12 38.24 41.21 42.08 43.34 50.17 53.15 55.42 56.47 57.28 58.12
 20  118 LPU OK Loko Pardubice 3       157.46 Petrová Daniela        48.46/15  Šediváková Helena      53.41/18     102.27/16 Procházková Michae     55.19/21     157.46/20 
                                              
   1:  4.22 13.27 15.00 17.30 20.37 23.31 27.32 28.54 31.48 34.12 34.52 36.07 41.15 45.11 47.10 47.33 48.09 48.46
   2:  6.54 16.36 18.20 20.34 23.03 26.16 30.27 33.01 35.49 38.09 38.55 40.27 46.27 49.52 51.19 52.21 53.02 53.41
   3:  7.08 15.47 17.44 20.14 23.13 26.32 31.22 34.26 35.48 38.23 39.14 40.30 47.05 50.18 52.48 53.53 54.35 55.19
 21  119 PGP SK Praga                  158.02 Hrstková Vladěna       42.54/5   Jelínková Šárka        60.25/31     103.19/17 Tichovská Hana         54.43/20     158.02/21 
                                              
   1:  4.42 11.40 13.12 14.51 16.55 19.41 24.03 26.19 27.52 29.57 30.37 31.53 36.37 39.52 41.21 41.44 42.19 42.54
   2:  7.05 17.20 19.28 22.02 25.01 28.51 34.10 36.17 40.00 42.56 43.43 45.09 52.17 56.30 58.04 59.06 59.46 60.25
   3:  8.28 16.28 18.26 20.09 23.15 26.46 31.21 34.13 36.29 38.52 39.41 41.16 47.34 50.21 52.14 53.14 53.58 54.43
 22  102 ASU Magnus Orienteering       158.58 Vávrová Veronika       49.49/20  Vozdová Klára          54.52/25     104.41/18 Labašová Katarína      54.17/19     158.58/22 
                                              
   1:  4.47 13.32 15.18 17.31 20.04 23.29 27.49 30.17 32.14 34.27 35.06 36.31 42.06 46.20 48.13 48.34 49.12 49.49
   2:  7.30 16.06 18.13 20.16 23.12 26.40 31.19 34.19 36.52 39.07 39.47 41.15 47.44 51.25 52.37 53.34 54.13 54.52
   3:  7.04 15.32 17.06 18.55 22.45 26.35 31.38 33.37 36.56 39.31 40.16 41.30 47.27 49.53 52.03 52.55 53.35 54.17
 23  104 BOR OK Jiskra Nový Bor 2      161.40 Krafková Ita           51.00/22  Doškářová Tereza       53.50/20     104.50/19 Sedláčková Oldřišk     56.50/25     161.40/23 
                                              
   1:  5.31 13.29 15.05 18.26 21.05 24.17 28.23 31.05 32.39 35.05 35.50 37.13 43.03 46.52 49.13 49.45 50.24 51.00
   2:  7.46 16.41 18.29 20.26 22.42 26.09 31.18 34.11 36.11 38.50 39.34 40.59 46.37 50.24 51.36 52.33 53.11 53.50
   3:  6.04 15.22 17.20 18.51 22.47 26.32 31.31 33.23 36.42 39.19 40.05 41.27 48.40 52.22 54.33 55.34 56.15 56.50
 24  107 DKP Oddíl OB Kotlářka 3       162.22 Svobodná Madla         49.41/19  Havlíčková Vendula     67.34/36     117.15/34 Janatová Lucie         45.07/9      162.22/24 
                                              
   1:  4.52 13.25 15.07 17.28 20.10 23.24 27.37 29.12 32.02 34.19 34.59 36.15 41.54 46.19 48.06 48.29 49.05 49.41
   2: 15.17 27.33 29.28 32.02 34.33 38.18 43.24 47.01 48.36 51.16 52.01 53.37 59.49 63.36 65.04 66.07 66.50 67.34
   3:  5.41 13.12 14.52 16.14 18.38 21.32 25.23 27.47 29.33 31.33 32.21 33.35 39.07 41.31 43.09 43.59 44.33 45.07
 25  115 LCE TJ Slovan Luhačovice      162.32 Hubáčková Pavla        52.34/30  Hubáčková Petra        57.43/27     110.17/26 Cahlová Blanka         52.15/17     162.32/25 
                                              
   1:  5.50 14.38 16.24 18.13 20.55 24.16 28.38 30.11 33.21 35.47 36.37 38.10 44.47 48.36 50.34 51.00 51.49 52.34
   2:  7.53 19.31 21.15 24.00 26.19 29.58 34.52 37.26 40.13 42.37 43.22 44.44 50.13 54.01 55.22 56.24 57.03 57.43
   3:  6.08 14.26 16.11 18.31 21.45 25.21 29.51 32.26 34.32 36.58 37.42 39.11 45.24 48.21 50.00 50.58 51.35 52.15
 26  137 ZBM SK Žabovřesky Brno 2      164.45 Mezníková Lucie        63.30/36  Mádlová Věra           45.47/4      109.17/24 Tvarůžková Petra       55.28/23     164.45/26 
                                              
   1:  7.34 18.07 20.19 23.13 26.03 30.18 35.48 39.10 41.38 44.40 45.33 47.07 54.55 59.17 60.51 62.05 62.51 63.30
   2:  5.29 14.05 15.31 17.30 19.34 22.23 26.18 27.56 30.30 32.31 33.10 34.25 39.18 42.34 44.13 44.37 45.12 45.47
   3:  7.11 15.09 16.56 18.37 24.42 27.58 33.32 36.08 38.07 40.32 41.11 42.35 48.43 51.37 53.19 54.13 54.48 55.28
 27  134 UOL SK UP Olomouc 2           164.59 Horčičková Eva         49.14/18  Štrajtová Štěpánka     64.23/34     113.37/32 Čermáková Magdalen     51.22/15     164.59/27 
                                              
   1:  5.13 13.09 14.38 16.43 19.07 22.14 26.40 28.09 30.42 33.14 33.59 35.18 40.37 44.54 47.28 47.52 48.33 49.14
   2:  7.13 18.32 20.33 22.31 25.35 30.24 37.05 40.18 43.00 45.45 46.45 48.18 54.25 59.15 61.27 62.44 63.36 64.23
   3:  7.29 15.12 17.03 19.46 22.26 25.53 30.08 33.01 34.24 36.35 37.16 38.36 44.54 47.34 49.15 50.08 50.44 51.22
 28  109 CHA OK Chrastava 1            165.28 Gorčicová Eliška       50.03/21  Pachnerová Dominik     56.05/26     106.08/23 Brozová Zuzana         59.20/32     165.28/28 
                                              
   1:  4.52 14.01 15.33 18.23 20.34 23.35 27.53 30.15 32.10 34.26 35.08 36.31 41.45 45.30 48.26 48.48 49.27 50.03
   2:  8.12 17.15 19.05 21.33 24.15 27.59 32.47 35.55 37.39 40.08 40.51 42.31 47.49 52.01 53.32 54.36 55.21 56.05
   3:  6.47 16.45 18.29 20.34 23.29 27.15 32.48 35.21 38.46 41.43 42.44 44.21 51.22 54.43 56.40 57.58 58.40 59.20
 29  108 DOB KOB Dobruška              167.25 Štěpánová Dita         58.52/32  Netíková Martina       54.23/23     113.15/31 Peterová Alena         54.10/18     167.25/29 
                                              
   1:  6.02 15.35 17.40 21.39 24.07 28.03 33.09 35.14 38.38 40.53 41.36 43.10 50.28 54.55 57.05 57.29 58.11 58.52
   2:  6.43 16.58 18.55 20.39 23.17 26.54 31.14 34.04 36.02 38.36 39.16 40.43 46.52 50.49 52.10 53.08 53.47 54.23
   3:  7.41 16.52 18.41 20.48 23.03 26.28 31.00 33.42 35.22 37.49 38.30 40.06 46.51 49.54 51.42 52.41 53.22 54.10
 30  103 BOR OK Jiskra Nový Bor 1      168.23 Folbrechtová Šárka     48.58/17  Šákrová Michaela       61.34/33     110.32/27 Vlažná Lucie           57.51/28     168.23/30 
                                              
   1:  5.25 13.31 15.11 17.25 20.11 23.26 27.34 30.00 31.59 34.15 34.54 36.11 41.17 45.07 47.24 47.46 48.23 48.58
   2:  7.02 17.32 19.43 21.50 24.34 28.34 34.02 35.53 40.11 43.19 44.18 45.50 52.31 57.04 58.51 60.05 60.53 61.34
   3:  8.26 17.52 19.42 21.53 24.36 28.12 33.23 36.36 38.21 40.42 41.23 42.44 50.10 53.32 55.26 56.25 57.05 57.51
 31  125 SHK TJ Slavia H. Králové 3    170.27 Doležalová Lenka       51.31/25  Chmelařová Michael     61.30/32     113.01/29 Stulíková  Barbora     57.26/27     170.27/31 
                                              
   1:  5.44 14.48 16.28 18.18 20.56 24.10 28.26 29.58 33.16 35.39 36.21 37.58 43.58 47.27 48.59 50.12 50.52 51.31
   2:  8.45 19.34 21.51 23.56 26.43 30.29 35.40 38.45 40.36 43.10 43.55 45.19 52.27 57.02 59.35 60.08 60.52 61.30
   3:  6.34 16.26 18.25 20.59 23.44 27.05 32.28 35.05 38.22 41.08 41.49 43.18 49.38 52.49 54.44 56.03 56.45 57.26
 32  138 ZBM SK Žabovřesky Brno 3      174.42 Šišková Vladimíra      68.34/37  Hlavová Hana           47.49/10     116.23/33 Mervartová Kristýn     58.19/30     174.42/32 
                                              
   1:  5.14 19.30 21.19 23.13 26.22 30.00 34.59 38.29 41.01 45.13 45.57 47.32 55.45 59.33 66.35 67.02 67.49 68.34
   2:  6.29 14.03 15.40 17.06 18.56 21.56 25.38 28.03 32.19 34.28 35.04 36.31 41.09 44.12 45.39 46.32 47.10 47.49
   3:  8.00 17.12 19.03 22.14 25.24 29.00 34.10 36.56 39.32 41.57 42.49 44.09 50.41 53.18 55.45 56.55 57.39 58.19
 33  139 ZBM SK Žabovřesky Brno 4      184.09 Hendrychová Zuzana     60.34/34  Křístková Veronika     59.59/30     120.33/35 Jindřišková Martin     63.36/33     184.09/33 
                                              
   1:  6.58 15.49 17.32 21.44 25.01 29.00 33.45 36.39 41.43 44.42 45.39 46.57 52.26 55.59 58.03 59.18 59.58 60.34
   2:  6.40 15.58 17.54 20.23 23.00 26.46 32.07 33.43 40.32 42.56 43.43 45.12 52.18 56.11 58.13 58.40 59.18 59.59
   3:  7.42 18.18 20.38 22.55 25.22 29.13 35.16 38.52 41.01 43.45 45.30 47.15 55.47 59.03 61.14 62.12 62.54 63.36
 34  111 CHA OK Chrastava 3            200.57 Vejstrková Zuzana      62.01/35  Brozová Veronika       68.01/37     130.02/36 Hlavatá Andrea         70.55/34     200.57/34 
                                              
   1:  6.11 19.29 21.18 23.11 26.18 29.54 34.40 39.11 42.12 44.40 45.25 46.55 53.13 57.43 59.33 60.44 61.23 62.01
   2:  9.27 20.41 22.39 25.43 28.56 34.35 39.59 42.59 45.51 48.39 49.41 51.19 58.37 63.08 65.47 66.20 67.12 68.01
   3:  7.00 19.05 21.24 24.23 29.01 33.16 38.39 42.50 44.27 48.47 49.55 51.27 61.26 64.37 66.57 68.23 69.48 70.55
     113 KAM SK Kamenice 2          DISK      Macková Lucia          74.42/38  Matějková Zuzana       64.41/35     139.23/37 Kamererová Klára   DISK     /    DISK     /   
                                              
   1:  5.36 20.15 22.37 26.58 30.35 35.22 41.54 45.32 48.11 51.50 53.08 54.31 62.38 68.24 72.18 73.00 73.58 74.42
   2:  7.38 17.59 19.52 23.19 26.16 30.00 36.40 40.28 43.43 46.22 47.11 48.36 56.26 60.35 62.13 63.21 64.04 64.41
   3:  8.44 43.10 45.12 50.11 53.33 57.32 64.38                                                             71.10
     132 TZL SKOB Zlín              DISK      Krejčíková Marie       58.26/31  Krejčíková Barbora     54.47/24     113.13/30 Polášková Tereza   DISK     /    DISK     /   
                                              
   1:  6.52 17.13 19.15 21.43 23.56 27.59 33.22 36.22 38.29 40.47 41.30 42.48 50.19 54.43 56.54 57.20 57.54 58.26
   2:  7.02 16.39 18.46 20.44 23.35 27.07 31.32 33.23 36.32 38.56 39.40 41.03 47.02 50.49 52.21 53.23 54.06 54.47
   3:  8.23                                     13.12 15.44 18.49                                     21.06 21.58
     101 VLI VSK Slavia TU Liberec            Henychová Zuzana       51.12/24  Podrábská Marie        58.19/28     109.31/25                             /             /   
                                              
   1:  6.01 13.21 14.52 17.26 19.59 23.02 27.33 29.58 31.56 34.36 35.21 36.37 43.27 46.46 48.21 49.47 50.30 51.12
   2:  6.55 16.49 18.52 21.44 24.41 28.38 33.37 35.20 38.39 41.12 41.57 43.28 49.40 54.15 56.21 56.50 57.35 58.19
   3:                                                                                                            
     130 TAP KOB TRETRA Praha                 Jiříková Dana          59.16/33  Zamazalová Kateřin          /             /   Gabrovská Lucie             /             /   
                                              
   1:  5.27 15.34 17.29 21.19 24.10 27.38 33.20 36.02 38.20 40.49 41.33 43.02 49.43 53.38 57.20 57.47 58.32 59.16
   2:                                                                                                            
   3:                                                                                                            
 
Konečné výsledky kategorie: H105        5.3- 5.4km    0-   0m 20-20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4*    5*    6     7*    8*    9    10*   11    12    13*   14    15    16*   17    18    19    20  
  1  192 FSP VŠTJ Stavební fakulta     160.41 Šimek Tomáš            55.13/4   Kurfürst Pavel         57.17/3      112.30/3  Skripnik Ondřej        48.11/1      160.41/1  
                                              
   1:  6.03 10.40 15.16 17.33 21.37 24.32 26.04 29.07 31.25 33.34 35.20 37.08 38.27 44.23 46.52 47.44 48.40 51.52 54.00 54.37 55.13
   2:  6.15 11.25 15.17 18.35 22.31 26.00 26.50 29.56 33.03 34.39 36.34 38.15 39.34 45.07 48.00 48.52 49.51 53.55 55.50 56.32 57.17
   3:  5.58  8.39 11.38 14.27 19.18 21.47 23.00 25.41 26.54 29.49 31.30 33.23 34.33 39.17 40.11 41.56 42.42 45.11 46.59 47.33 48.11
  2  195 STE SK SKI-OB Šternberk       169.08 Petřivalský Marek      46.39/1   Skyva Petr             68.36/5      115.15/4  Janků Marek            53.53/2      169.08/2  
                                              
   1:  3.40  7.37 11.19 13.15 17.00 19.19 20.34 23.42 24.55 27.46 29.23 31.03 32.17 36.32 38.47 39.24 40.22 43.30 45.26 46.02 46.39
   2:  7.17 12.37 18.41 22.14 26.14 29.26 30.14 33.06 35.49 43.02 45.22 47.29 48.48 56.41 59.12 60.04 61.02 64.58 67.17 67.55 68.36
   3:  6.09  9.50 13.12 15.22 19.17 21.37 22.54 25.25 27.21 34.49 37.09 38.44 39.54 44.41 45.28 47.15 48.11 50.41 52.35 53.10 53.53
  3  191 EKP VŠTJ Ekonom Praha         178.37 Pecka Jan              52.49/3   Janeček Jura           56.27/2      109.16/2  Fanta Miroslav         69.21/3      178.37/3  
                                              
   1:  5.52  9.04 12.40 15.29 19.25 23.06 24.11 27.08 29.20 31.18 32.56 34.57 36.16 41.32 43.55 44.43 46.17 49.37 51.28 52.08 52.49
   2:  9.19 13.37 17.27 20.33 24.29 27.21 28.58 32.00 34.15 36.37 39.03 40.37 41.48 46.22 48.49 49.38 50.29 53.28 55.18 55.53 56.27
   3:  7.02 12.35 19.21 21.59 27.33 30.49 32.50 37.03 40.17 41.56 44.43 46.59 48.33 56.03 57.29 60.16 61.19 65.09 67.51 68.40 69.21
  4  193 KAM SK Kamenice               206.29 Valášek Petr           66.17/5   László David           62.07/4      128.24/5  Uhlíř Marek            78.05/4      206.29/4  
                                              
   1:  6.29 11.19 15.35 19.30 24.58 28.38 30.25 34.27 36.27 40.03 42.36 44.51 46.18 52.39 55.29 56.32 57.30 62.07 64.46 65.34 66.17
   2:  8.04 12.28 16.53 19.12 24.19 28.08 29.47 33.14 35.32 37.18 39.40 41.30 42.50 48.14 51.10 52.04 53.30 57.08 60.56 61.32 62.07
   3:  7.08 14.04 20.47 24.23 31.03 36.19 37.21 41.03 44.04 45.23 47.58 50.35 51.53 60.39 61.54 65.30 67.52 72.55 76.36 77.27 78.05
     194 SCP OK Sparta Praha        DISK      Khel Richard           52.17/2   Šístek Daniel          51.47/1      104.04/1  Fujáček Jan        DISK     /    DISK     /   
                                              
   1:  4.51 10.09 14.17 17.57 21.51 24.58 25.46 28.39 31.03 32.23 34.03 35.37 36.44 41.35 43.55 44.46 46.24 49.36 51.12 51.46 52.17
   2:  7.19 10.33 13.59 16.27 20.39 23.07 24.38 27.29 28.47 31.13 33.16 35.41 36.53 41.38 44.07 44.50 45.49 48.48 50.44 51.16 51.47
   3:        9.35 13.09 15.32 19.23 21.47 23.12 25.57 27.49 29.03 30.45 32.22 33.27 38.07 38.57 40.35 41.26 44.11 45.49 46.25 47.06
 
Konečné výsledky kategorie: H135        4.2- 4.3km    0-   0m 18-19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4     5     6     7     8     9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19  
  1  211 LTU TJ Loko Trutnov 1         122.03 Killar Marek           41.29/3   Horák Jiří             39.07/1       80.36/2  Petržela Pavel         41.27/1      122.03/1  
                                              
   1:  6.02  8.04 12.11 15.32 20.28 23.33 25.00 27.20 28.20 29.39 30.34 33.00 33.39 34.54 37.58 39.30 40.27 40.58 41.29      
   2:  5.02  8.19 13.37 15.57 20.05 22.30 24.13 26.25 27.26 28.17       31.42 32.20 33.32 36.21 37.13 38.04 38.35 39.07      
   3:  5.03  9.20 13.10 15.40 19.52 23.30 24.27 27.01 28.02 29.43       33.02 33.42 34.59 37.52 39.05 40.01 40.23 40.53 41.27
  2  213 LCE TJ Slovan Luhačovice      122.10 Vavrys Petr            35.26/1   Hubáček Jaroslav       43.46/2       79.12/1  Kunčar Vít             42.58/2      122.10/2  
                                              
   1:  3.57  6.59 10.38 13.00 16.50 19.13 20.28 22.19 23.17 24.15 25.21 27.23 27.57 29.14 31.54 33.32 34.23 34.54 35.26      
   2:  6.11  9.23 13.10 16.17 20.39 24.46 25.51 28.11 29.22 30.42       34.23 35.08 36.31 40.04 41.22 42.25 43.07 43.46      
   3:  7.07  9.58 14.58 17.02 20.46 23.35 25.06 27.04 28.12 29.50       32.40 33.14 34.33 37.32 40.13 41.27 41.48 42.20 42.58
  3  212 DKL KOB Kladno                132.29 Šemelík Petr           38.34/2   Cabrnoch Jiří          50.05/5       88.39/3  Vinš Pavel             43.50/3      132.29/3  
                                              
   1:  4.04  7.16 10.15 13.16 18.30 21.04 22.24 24.30 25.27 27.14 28.05 30.30 31.15 32.34 35.32 36.37 37.26 38.01 38.34      
   2:  7.37 11.56 15.59 18.55 23.19 26.34 30.20 33.07 34.07 36.01       39.16 40.03 41.24 44.48 47.47 48.53 49.30 50.05      
   3:  5.51  9.14 13.21 16.03 21.30 24.58 25.59 28.45 29.44 30.43       34.16 34.57 36.14 39.20 40.57 42.00 42.30 43.08 43.50
  4  219 STH SK Studenec               136.19 Uvizl Ivan             42.58/5   Marek Jiří             45.48/3       88.46/4  Chrást Tomáš           47.33/4      136.19/4  
                                              
   1:  4.44  7.44 10.55 14.13 20.02 24.04 25.08 27.42 28.43 29.59 31.05 33.37 34.21 35.42 38.35 40.35 41.35 42.16 42.58      
   2:  8.22 10.42 14.25 17.17 22.42 25.52 27.26 30.16 31.30 32.34       36.07 36.47 38.25 41.58 43.29 44.23 45.05 45.48      
   3:  5.52  9.45 14.07 16.57 23.34 26.35 28.40 31.14 32.22 34.00       37.28 38.15 39.40 43.22 45.07 46.01 46.25 46.59 47.33
  5  215 LPU OK Loko Pardubice 2       158.52 Stránský Dušan         44.19/6   Třasák Milan           58.42/10     103.01/8  Novotný Miroslav       55.51/6      158.52/5  
                                              
   1:  5.23  9.02 12.53 16.03 20.50 24.00 25.35 28.05 29.11 30.58 31.58 34.38 35.23 36.40 40.09 41.52 42.58 43.38 44.19      
   2:  8.45 13.57 19.33 24.42 31.33 36.10 37.26 40.24 41.31 42.47       47.46 48.40 50.17 54.05 55.46 57.17 58.05 58.42      
   3:  6.53 11.20 18.21 20.58 26.40 30.17 32.01 34.47 35.54 37.24       41.44 42.50 44.08 48.27 50.40 54.25 54.52 55.18 55.51
  6  217 BOR OK Jiskra Nový Bor        158.54 Průcha Miloslav        42.23/4   Doležal Miloš          56.08/9       98.31/5  Pavlovec Petr          60.23/7      158.54/6  
                                              
   1:  5.05  8.16 13.13 15.48 20.21 23.49 25.20 27.44 28.41 29.48 31.09 33.45 34.19 35.36 38.46 40.25 41.17 41.51 42.23      
   2:  8.05 10.54 19.37 22.52 29.48 33.52 34.56 38.16 39.29 41.07       45.20 46.06 47.36 51.57 53.42 54.47 55.30 56.08      
   3:  5.57 17.01 22.29 25.32 31.23 34.50 36.35 39.16 40.21 42.28       46.12 47.18 48.46 52.45 55.18 59.01 59.20 59.48 60.23
  7  220 LTU TJ Loko Trutnov 2         161.08 Hanuš Pavel            59.44/9   Sombota Jiří           53.01/7      112.45/9  Rejmont Milan          48.23/5      161.08/7  
                                              
   1:  4.57 10.03 16.44 19.29 25.23 29.49 36.14 39.19 40.41 42.58 44.22 47.33 48.37 50.07 53.50 55.46 58.26 59.10 59.44      
   2:  6.47 11.16 16.21 20.00 26.33 29.52 31.40 34.18 35.31 37.20       41.22 42.26 43.51 48.26 50.24 51.37 52.20 53.01      
   3:  7.13 10.36 14.25 17.27 22.03 26.11 27.11 29.51 31.06 32.06       36.27 38.14 39.35 43.07 44.19 46.29 47.01 47.42 48.23
  8  216 LTP TJ Lokomotiva Teplice     162.31 Bruner Luboš           52.53/8   Kovář Karel            47.23/4      100.16/6  Eiselt Miloš           62.15/9      162.31/8  
                                              
   1:  5.24  9.45 16.51 19.45 25.21 29.37 30.39 33.32 34.37 36.20 37.37 40.25 41.15 42.35 46.48 50.33 51.37 52.15 52.53      
   2:  6.46 10.53 16.19 18.53 23.40 26.52 28.41 31.27 32.37 34.28       37.48 38.35 40.05 43.34 45.04 46.04 46.43 47.23      
   3: 13.39 18.47 24.01 27.44 33.01 36.51 39.00 42.18 43.44 45.07       49.40 50.41 52.20 56.08 58.25 59.49 60.28 61.22 62.15
  9  214 LPU OK Loko Pardubice 1       165.01 Procházka Tomáš        46.26/7   Procházka Radek        54.21/8      100.47/7  Čivrný Pavel           64.14/10     165.01/9  
                                              
   1:  4.52  8.05 13.45 16.56 22.20 25.46 27.52 30.32 31.41 33.06 34.16 36.58 37.47 38.54 42.12 44.11 45.23 45.56 46.26      
   2:  7.52 12.27 18.37 21.25 28.29 31.51 33.44 37.05 38.17 40.16       44.24 45.13 46.38 50.32 51.51 52.56 53.40 54.21      
   3:  8.51 11.52 16.18 21.05 31.44 36.39 38.20 42.10 43.30 44.54       49.55 50.41 52.07 56.25 59.30 62.27 62.53 63.36 64.14
 10  218 SJI OK Jihlava                180.55 Minchev Ivan           66.46/10  Petráček Aleš          52.53/6      119.39/10 Vacek Milan            61.16/8      180.55/10 
                                              
   1: 12.11 14.16 37.06 39.27 43.32 48.11 49.44 52.00 53.04 54.37 55.31 57.45 58.27 59.40 62.32 64.22 65.29 66.10 66.46      
   2:  6.22 11.18 16.31 19.14 25.48 29.46 32.07 35.25 36.44 37.49       42.31 43.16 44.41 48.36 50.14 51.32 52.11 52.53      
   3:  6.29 11.21 15.55 19.28 27.20 32.27 33.43 37.13 38.33 40.00       44.13 45.02 46.26 50.47 56.41 59.15 59.44 60.29 61.16
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.6- 2.7km    0-   0m 12-12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4*    5     6*    7     8     9*   10    11*   12  
  1  309 JEO Ještědská oblast 3         75.10 Kučera Jindřich        25.13/6   Wolf Filip             25.24/1       50.37/2  Picek Štěpán           24.33/1       75.10/1  
                                              
   1:  4.04  6.55  7.56 10.31 12.25 15.14 16.58 18.11 21.15 23.40 24.02 24.39 25.13
   2:  6.27  7.57  9.19 11.15 13.29 16.11 17.47 19.01 22.11 23.23 24.18 24.51 25.24
   3:  5.22  7.03  8.12 10.06 12.31 14.45 16.23 17.26 20.27 22.57 23.21 23.55 24.33
  2  320 SJC Sportcentrum Jičín 1       79.17 Zikmund Zdeněk         22.52/1   Zlámal David           28.52/5       51.44/3  Štál Jan               27.33/4       79.17/2  
                                              
   1:  4.09  5.45  6.29  8.09 10.19 13.41 15.43 16.41 19.19 21.02 21.55 22.21 22.52
   2:  7.08  8.32  9.36 12.29 15.16 18.24 20.12 21.15 24.54 27.13 27.44 28.21 28.52
   3:  5.08  7.32  8.46 10.47 13.29 16.28 17.59 19.07 23.07 26.03 26.25 26.59 27.33
  3  326 VCO Východočeská oblast 2      82.07 Růžička Adam           24.57/3   Starý Ondra            27.26/3       52.23/4  Mašata Matěj           29.44/6       82.07/3  
                                              
   1:  5.12  6.38  7.26  9.30 11.35 15.15 16.47 17.54 20.44 23.33 23.56 24.26 24.57
   2:  5.12  8.25  9.30 11.39 14.19 17.40 19.21 20.38 23.43 25.23 26.19 26.52 27.26
   3:  5.06  7.42 11.07 14.36 16.13 20.39 22.19 23.24 26.09 28.15 28.41 29.10 29.44
  4  325 VCO Východočeská oblast 1      82.21 Kaplan Martin          27.52/8   Vandas Daniel          27.51/4       55.43/5  Lesák Jakub            26.38/3       82.21/4  
                                              
   1:  4.57  6.52  7.58 11.23 14.09 16.39 18.29 19.39 23.25 25.34 26.44 27.20 27.52
   2:  6.50  8.14  9.18 11.13 13.38 17.58 19.48 20.54 24.18 26.19 26.43 27.15 27.51
   3:  5.04  7.59  8.55 10.50 13.24 17.41 19.18 20.32 23.26 25.13 25.34 26.06 26.38
  5  315 PL1 Kadra Mł. Dol. Śląska      85.31 Głowacz Paweł          23.11/2   Nowak Maciek           27.25/2       50.36/1  Gąsior Mateusz         34.55/11      85.31/5  
                                              
   1:  4.07  5.56  6.46  8.32 11.16 13.51 15.42 16.52 20.03 21.13 22.08 22.40 23.11
   2:  6.43  8.08  9.15 12.08 14.35 18.10 19.45 20.55 24.08 26.06 26.26 26.54 27.25
   3:  6.06  9.20 10.51 13.33 16.30 21.54 24.18 25.35 30.00 33.27 33.47 34.20 34.55
  6  323 SJI OK Jihlava                 87.03 Frýba Dominik          27.47/7   Vacek Vojtěch          34.25/8       62.12/9  Čech Jan               24.51/2       87.03/6  
                                              
   1:  4.27  7.09  8.09 10.09 12.28 15.32 17.13 18.34 22.13 25.32 26.43 27.14 27.47
   2:  8.45 10.20 11.27 14.05 17.24 21.19 23.52 25.31 29.23 32.39 33.06 33.47 34.25
   3:  5.26  7.19  8.13  9.59 12.21 15.06 16.49 18.01 21.07 23.22 23.44 24.19 24.51
  7  316 SCO Středočeská oblast 1       94.02 Ježek Ondřej           25.04/5   Jíra Tomáš             36.56/11      62.00/8  Valášek Jiří           32.02/7       94.02/7  
                                              
   1:  6.04  7.16  8.12  9.58 11.57 15.08 16.49 18.14 21.28 23.36 23.57 24.30 25.04
   2:  7.13 10.56 12.10 14.25 19.11 24.14 26.33 28.12 31.57 34.24 35.39 36.16 36.56
   3:  5.55  8.01  8.59 10.43 13.21 19.00 20.46 22.01 25.39 30.25 30.53 31.29 32.02
  8  328 VCO Východočeská oblast 4      94.13 Fencl Jonáš            29.56/11  Gebrt Jan              34.34/9       64.30/10 Kanta Martin           29.43/5       94.13/8  
                                              
   1:  6.23  7.34  8.36 10.57 14.03 17.20 19.42 21.08 25.01 27.24 28.31 29.15 29.56
   2:  7.09 10.07 12.03 15.09 18.00 22.39 25.02 26.26 29.35 32.40 33.10 33.52 34.34
   3:  5.56  8.43  9.54 12.32 15.18 18.31 20.23 21.46 24.47 27.58 28.31 29.06 29.43
  9  327 VCO Východočeská oblast 3      96.48 Křivda Tomáš           29.49/10  Kavalír Jáchym         29.44/6       59.33/7  Locker Tomáš           37.15/14      96.48/9  
                                              
   1:  5.22  7.31  8.30 10.56 13.49 17.21 19.38 20.58 24.21 27.22 28.28 29.08 29.49
   2:  7.03  8.23  9.23 11.40 14.23 19.32 21.10 22.26 26.09 28.02 28.25 29.07 29.44
   3:  6.22 10.33 11.32 16.09 19.46 24.31 27.30 28.51 32.32 35.19 35.57 36.40 37.15
 10  317 SCO Středočeská oblast 2      107.51 Brázdil Petr           34.33/12  Ondřejček Jiří         38.57/13      73.30/11 Hausenblas Šimon       34.21/9      107.51/10 
                                              
   1:  4.51  8.18 10.10 12.32 15.39 21.05 24.08 25.19 29.14 32.52 33.18 34.00 34.33
   2:  7.15 10.46 13.29 16.14 21.03 27.25 29.27 30.56 34.24 36.20 37.32 38.14 38.57
   3:  8.03 10.37 11.42 13.48 17.12 20.18 22.02 23.29 28.32 32.46 33.11 33.48 34.21
 11  313 PHA Pražská oblast 1          108.18 Čermák Adam            25.01/4   Kožinová Zuzana        32.53/7       57.54/6  Najman Matouš          50.24/16     108.18/11 
                                              
   1:  5.26  7.26  8.27 10.28 12.36 15.36 17.03 18.15 21.22 23.39 24.00 24.30 25.01
   2:  7.26  9.01 10.16 12.44 15.26 20.47 23.17 24.25 28.18 30.22 31.35 32.16 32.53
   3:  9.14 13.33 18.18 21.59 26.17 32.03 35.14 36.48 41.41 48.17 48.44 49.32 50.24
 12  310 JEO Ještědská oblast 4        110.41 Hanuš  Tomáš           38.20/15  Melichar Vojta         35.37/10      73.57/12 Ullrich Jakub          36.44/12     110.41/12 
                                              
   1:  5.22  9.20 14.08 17.35 20.53 24.42 26.51 28.02 33.15 35.42 37.07 37.42 38.20
   2:  7.53 10.29 11.43 15.55 18.36 22.38 24.50 26.21 30.56 33.50 34.18 34.56 35.37
   3:  8.47 10.26 12.20 15.07 18.48 22.20 24.33 26.00 30.41 35.01 35.24 36.01 36.44
 13  318 SCO Středočeská oblast 3      141.15 Aster Tomáš            35.29/13  Svatoš Jan             71.28/17     106.57/16 Aschermann Daniel      34.18/8      141.15/13 
                                              
   1:  5.39  7.58  9.53 12.06 14.29 22.22 24.58 26.22 29.58 32.41 33.03 34.53 35.29
   2: 10.09 22.46 23.39 30.04 37.02 45.14 48.46 50.25 55.36 68.12 69.50 70.39 71.28
   3:  8.28  9.51 11.40 14.13 17.39 21.50 24.36 25.49 29.20 32.44 33.10 33.43 34.18
 14  311 JIL OK Jilemnice 1            141.17 Hajný Vojtěch          43.38/19  Hrouda Matěj           45.19/15      88.57/15 Valušiak Marek         52.20/17     141.17/14 
                                              
   1:  8.01 11.47 14.02 18.18 23.40 28.28 32.12 33.26 37.40 41.27 41.59 42.58 43.38
   2:  7.07 14.10 15.34 19.06 23.55 30.18 32.24 34.02 38.08 42.43 43.56 44.40 45.19
   3:  8.46 14.02 15.41 20.29 25.49 32.23 37.58 39.10 42.41 50.35 51.07 51.44 52.20
 15  314 PHA Pražská oblast 2          141.37 Gajda Jan              42.37/17  Janovský Tomáš         42.30/14      85.07/13 Siegl Matyáš           56.30/19     141.37/15 
                                              
   1:  5.45 10.18 12.29 18.21 23.03 28.22 31.28 32.53 36.44 40.29 41.10 42.00 42.37
   2: 10.15 14.31 15.48 18.57 23.04 26.59 29.46 31.06 35.20 39.02 41.04 41.49 42.30
   3: 12.55 18.08 19.29 25.06 32.18 39.29 42.18 43.50 47.51 54.37 55.03 55.45 56.30
 16  322 SJC Sportcentrum Jičín 3      141.43 Břeň Lukáš             42.39/18  Macko Lukáš            45.34/16      88.13/14 Kubánek Jaroslav       53.30/18     141.43/16 
                                              
   1:  5.52 11.08 14.11 17.39 22.24 26.24 28.44 30.02 36.58 40.31 41.01 41.51 42.39
   2:  8.02 13.28 17.01 20.07 25.23 31.08 34.45 36.20 40.35 42.31 44.09 44.51 45.34
   3:  9.32 14.51 16.26 21.21 26.36 33.19 38.44 40.03 44.03 51.29 52.02 52.44 53.30
     307 JEO Ještědská oblast 1     DISK      Ježek Josef            38.42/16  Koštejn Vít        DISK     /    DISK     /   Birnbaum Adam          36.46/13  DISK     /   
                                              
   1:  7.37 10.48 12.33 16.19 20.41 24.25 26.55 28.22 33.19 35.49 37.15 38.00 38.42
   2:  8.26 10.00 11.14 15.20 18.03 22.14 24.21       30.31 33.25 33.52 34.28 35.08
   3:  7.33 11.51 13.00 15.31 19.13 22.32 24.44 26.05 31.06 35.12 35.33 36.07 36.46
     308 JEO Ještědská oblast 2     DISK      Kočíb Jiří             29.17/9   Fürst Matouš       DISK     /    DISK     /   Matějka Šimon          39.27/15  DISK     /   
                                              
   1:  6.15  7.29  8.32 10.53 13.24 16.50 18.30 19.39 23.27 27.38 28.02 28.39 29.17
   2:  5.43 11.07 12.45 15.33                                                 29.21
   3: 12.31 14.42 15.54 18.21 21.30 24.24 26.32 27.43 30.27 37.55 38.19 38.52 39.27
     312 JIL OK Jilemnice 2         DISK      Mečíř Hynek            55.10/20  Kynčl Vojtěch          79.03/18     134.13/17 Mečíř Marek        DISK     /    DISK     /   
                                              
   1: 17.26 19.58 21.52 26.18 32.10 37.04 40.48 42.15 47.40 52.36 53.24 54.28 55.10
   2: 10.23 17.14 19.34 24.46 45.16 59.41 62.54 64.24 68.30 74.41 77.35 78.21 79.03
   3:  3.39 28.14 39.15 50.36 57.06 63.34 68.48                               69.13
     321 SJC Sportcentrum Jičín 2   DISK      Řehák Tomáš        DISK     /    Doležal Vít            38.16/12  DISK     /   Ferbr Jan              34.49/10  DISK     /   
                                              
   1:  8.19  9.51       13.06 16.35 21.02 25.03 26.33 30.28 32.55 33.26 34.11 34.49
   2:  8.24 11.42 12.53 18.49 21.31 26.08 28.17 29.38 34.12 35.43 36.59 37.38 38.16
   3:  6.52 10.46 11.59 14.07 17.29 20.47 22.24 23.49 29.02 33.20 33.41 34.12 34.49
     319 SCO Středočeská oblast 4             Pavlovec Dan           36.47/14                              /             /                               /             /   
                                              
   1:  6.45 11.22 13.25 17.36 20.55 24.28 26.45 28.01 31.43 34.28 35.31 36.09 36.47
   2:                                                                              
   3:                                                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H165        3.1- 3.2km    0-   0m 14-16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4     5     6     7     8     9    10    11    12    13    14    15    16  
  1  244 LPU OK Loko Pardubice         119.21 Sáňka Bedřich          40.35/3   Lulay Miloš            40.58/1       81.33/1  Farář Václav           37.48/2      119.21/1  
                                              
   1:  5.42  9.23 12.07 13.33 15.18 19.16 21.19 24.07 27.33 29.17 30.39 34.37 37.39 39.21 39.56 40.35      
   2:  6.40 14.14 16.59 18.48 20.01 23.40 26.43       30.48 31.37 33.21 37.12 38.29 39.34 40.18 40.58      
   3:  7.24  9.49 12.25 15.10 18.25 20.50       25.09 25.54 27.23 30.47 32.44 35.55 36.31 37.08 37.48      
  2  242 DKP Oddíl OB Kotlářka         125.21 Dlouhý Jiří            38.44/1   Procházka Zdenko       48.26/2       87.10/2  Stehno Pavel           38.11/3      125.21/2  
                                              
   1:  6.23 10.46 13.17 16.28 20.30 23.21 25.09 28.13 28.58 30.32 34.11 36.19 37.27 38.07 38.44            
   2:  7.46 13.09 16.24 18.38 20.59 25.21 29.26       34.05 34.58 36.38 40.53 45.32 46.54 47.40 48.26      
   3:  7.10  9.52 12.15 14.31 15.42 19.16 21.12       28.33 29.23 30.38 34.19 35.41 36.30 36.58 37.37 38.11
  3  243 LBE TJ Lokomotiva Beroun      130.43 Tvrdek Vojtěch         40.26/2   Hamáček Bohuslav       53.47/3       94.13/3  Mezník Vladimír        36.30/1      130.43/3  
                                              
   1:  5.37 10.25 13.14 15.05 16.10 20.15 23.04 26.19 30.00 30.52 32.38 36.25 38.02 39.05 39.46 40.26      
   2:  9.34 12.34 15.51 29.33 34.00 37.12       41.55 42.48 44.16 48.46 50.50 52.28 53.11 53.47            
   3:  5.47  9.11 11.15 14.12 19.17 22.11 24.30       27.56 28.37 29.49 32.51 33.55 34.50 35.11 35.45 36.30
  4  245 SCP OK Sparta Praha           137.50 Hošek Ladislav         41.30/4   Rejpal Petr            57.49/4       99.19/4  Buriánek Jaromír       38.31/4      137.50/4  
                                              
   1:  6.59 10.51 13.22 14.51 16.55 21.00 23.06 26.32 29.46 30.35 32.10 36.03 39.01 40.10 40.49 41.30      
   2:  8.41 20.57 25.47 29.06 33.55 37.49       44.03 45.21 47.22 52.02 53.51 55.51 56.54 57.49            
   3:  6.09 10.14 13.16 15.10 16.14 19.42 23.23       27.02 27.47 29.14 33.01 34.23 36.42 37.10 37.51 38.31
     246 SJC Sportcentrum Jičín    MS  125.17 Havlík Jaroslav   MS   43.15/5   Beneš Josef       MS   42.36/5  MS   85.51/5  Holas Jiří        MS   39.26/5  MS  125.17/5  
                                              
   1:  6.50  9.40 12.14 13.47 15.31 19.18 22.26 24.02 32.08 32.56 34.40 38.40 40.38 41.48 42.35 43.15      
   2:  7.05 12.28 15.31 17.26 18.36 22.36 24.49       31.37 32.29 34.08 38.08 39.41 40.59 41.51 42.36      
   3:                                                                                           39.26      
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.5- 5.7km    0-   0m 19-19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3*    4     5*    6     7*    8*    9    10*   11    12    13*   14    15    16*   17    18    19  
  1  167 LTU TJ Loko Trutnov 1         125.00 Klusáček Jan           42.15/5   Grundmann Jan          43.38/2       85.53/1  Petržela Jan           39.07/1      125.00/1  
                                              
   1:  4.06 12.21 14.08 15.58 18.00 19.49 21.05 23.53 24.55 26.49 28.43 29.11 30.20 34.28 35.57 36.39633.02 41.13 41.41 42.15
   2:  5.26 13.58 15.33 16.58 18.47 21.39 22.27 24.47 26.33 27.41 29.36 30.07 31.14 35.42 37.12 37.44       42.39 43.09 43.38
   3:  4.49 11.30 13.16 14.46 16.55 18.12 19.55 22.09 23.47 24.59 26.35 27.02 27.58 31.07 33.05 33.40       38.02 38.29 39.07
  2  163 LPU OK Loko Pardubice 1       131.55 Záveský Filip          42.07/4   Čermák Jan             45.17/4       87.24/2  Kubelka Tomáš          44.31/3      131.55/2  
                                              
   1:  3.24 12.03 13.49 15.42 17.20 20.02 21.12 23.57 24.59 26.51 28.39 29.09 30.13 34.19 35.42 36.42632.59 41.12 41.39 42.07
   2:  5.42 13.59 15.40 17.09 19.02 21.59 22.44 25.01 26.51 28.10 29.57 30.26 31.25 36.49 38.27 39.13       44.19 44.48 45.17
   3:  5.05 13.20 14.49 16.38 18.53 20.20 22.14 24.39 26.55 28.20 30.06 30.38 31.36 35.34 38.22 38.59       43.37 44.03 44.31
  3  161 LCE TJ Slovan Luhačovice 1    132.06 Vavrys Johan           47.22/13  Valenta Jiří           41.46/1       89.08/4  Hubáček Michal         42.58/2      132.06/3  
                                              
   1:  4.31 15.15 17.16 18.59 20.56 22.13 24.16 27.09 28.58 30.17 32.00 32.26 33.35 38.54 40.24 41.091358.09 46.23 46.51 47.22
   2:  5.30 12.59 14.36 16.15 17.54 20.10 20.59 23.36 24.46 27.01 28.45 29.14 30.21 34.14 35.38 36.21       40.47 41.14 41.46
   3:  4.32 13.29 15.09 16.43 18.40 20.24 21.39 24.26 26.19 28.36 30.18 30.43 31.38 35.11 37.22 38.00       42.09 42.29 42.58
  4  176 TRI TJ TŽ Třinec              135.10 Gazda Viktor           41.43/1   Sýkora Jan             47.32/6       89.15/5  Argaláš Michal         45.55/6      135.10/4  
                                              
   1:  3.20 11.33 13.12 14.51 16.33 18.33 19.24 21.43 23.29 25.07 26.52 27.25 28.17 32.58 34.28 35.56632.31 40.48 41.15 41.43
   2:  5.55 14.26 16.06 19.55 21.55 23.23 25.19 27.55 30.08 31.27 33.15 33.43 34.42 39.03 40.44 41.41       46.33 47.02 47.32
   3:  5.10 14.05 15.56 17.42 19.38 21.30 22.59 25.26 26.30 29.08 30.50 31.21 32.22 36.08 38.30 39.17       44.48 45.18 45.55
  5  175 STH SK Studenec 3             141.02 Chloupek Adam          41.53/3   Charvát Jiří           47.14/5       89.07/3  Kučera Michal          51.55/9      141.02/5  
                                              
   1:  4.27 11.59 14.01 16.15 17.57 19.06 21.09 23.55 25.52 26.54 28.41 29.07 30.07 34.15 35.53 36.331352.51 41.01 41.27 41.53
   2:  5.13 14.45 16.27 19.53 21.54 24.13 25.27 28.07 29.17 31.30 33.23 33.56 35.01 39.16 40.54 41.34       46.18 46.47 47.14
   3:  5.08 15.50 17.40 21.49 23.49 26.38 27.36 30.23 32.38 34.07 35.59 36.31 37.31 42.23 45.01 45.41       50.55 51.24 51.55
  6  153 ASU Magnus Orienteering 1     141.43 Barcík Robert          43.08/6   Horvát Petr            52.07/17      95.15/10 Minář Marek            46.28/7      141.43/6  
                                              
   1:  3.22 12.00 13.31 15.26 17.08 18.37 20.50 23.34 25.22 26.52 28.36 29.04 30.06 35.03 36.36 37.261353.57 42.10 42.40 43.08
   2:  6.16 15.34 17.35 20.07 22.18 24.17 25.50 28.40 30.14 33.16 35.07 35.39 36.48 42.11 44.02 44.47       51.04 51.34 52.07
   3:  6.55 14.56 16.39 19.27 21.16 23.28 24.19 26.47 28.27 30.32 32.27 32.58 34.03 37.42 40.23 41.01       45.34 46.01 46.28
  7  158 KAM SK Kamenice 1             141.47 Kettner Lukáš          44.52/9   Kettner Vojtěch        51.29/13      96.21/11 Valášek Jan            45.26/5      141.47/7  
                                              
   1:  3.50 13.03 14.44 16.42 18.42 21.15 22.04 24.37 26.28 28.11 30.07 30.40 31.47 36.06 37.44 38.341355.22 43.52 44.24 44.52
   2:  6.16 15.44 17.53 19.48 21.42 22.54 24.56 27.30 30.02 31.31 33.30 34.05 35.12 40.53 42.48 43.46       50.25 50.57 51.29
   3:  5.46 13.53 15.45 17.39 19.46 21.35 23.14 25.49 27.11 29.20 31.23 31.53 32.59 36.39 39.15 39.52       44.31 44.55 45.26
  8  155 BOR OK Jiskra Nový Bor        141.48 Pavlovec Jan           45.14/10  Šákr Vít               51.13/12      96.27/12 Lomič Šimon            45.21/4      141.48/8  
                                              
   1:  3.46 13.02 14.35 16.38 18.41 19.57 22.11 24.48 25.58 28.25 30.23 30.54 31.58 36.10 37.45 38.371355.44 44.18 44.47 45.14
   2:  7.42 17.13 18.55 20.27 22.29 24.38 26.14 29.02 31.19 32.47 34.52 35.29 36.36 41.36 43.20 44.10       50.06 50.39 51.13
   3:  5.40 13.56 15.46 17.50 19.38 22.03 23.04 25.46 27.26 29.19 31.16 31.49 32.54 36.43 39.07 39.45       44.26 44.51 45.21
  9  180 TZL SKOB Zlín 3               148.25 Benroth Martin         43.13/7   Kašpar Michal          51.51/15      95.04/8  Korčák Jakub           53.21/11     148.25/9  
                                              
   1:  5.58 13.22 14.59 16.57 19.02 21.23 22.06 24.32 26.13 27.18 29.11 29.46 30.47 35.33 36.56 37.33633.56 42.11 42.44 43.13
   2:  7.43 17.36 19.47 22.31 24.42 26.11 28.19 30.56 33.25 35.27 37.27 38.06 39.12 43.31 45.06 45.49       50.52 51.22 51.51
   3:  5.01 14.51 18.14 20.20 22.21 25.36 27.29 30.30 31.42 33.55 35.48 36.16 37.28 44.47 46.49 47.37       52.24 52.50 53.21
 10  151 ABM KOB Moira Brno 1          148.51 Mokrý Stanislav        44.12/8   Mokrý Ondřej           50.40/10      94.52/7  Novotný Ondřej         53.59/12     148.51/10 
                                              
   1:  3.37 13.19 14.54 16.55 18.53 20.16 22.23 25.04 27.00 28.37 30.32 31.08 32.15 36.19 37.51 38.35635.09 43.19 43.45 44.12
   2:  6.37 15.42 18.15 20.02 22.19 25.26 26.25 29.15 30.26 33.30 35.39 36.16 37.19 42.04 43.57 44.41       49.42 50.11 50.40
   3:  8.06 18.39 20.38 23.03 25.08 27.05 28.26 31.15 33.23 35.00 36.52 37.25 38.29 45.15 47.23 48.05       52.54 53.23 53.59
 11  162 LCE TJ Slovan Luhačovice 2    159.27 Hubáček Jonáš          47.25/14  Mudrák Štěpán          57.19/21     104.44/19 Sklenář Martin         54.43/13     159.27/11 
                                              
   1:  5.32 14.49 16.38 18.22 20.24 22.18 23.44 26.39 28.34 29.56 32.07 32.35 33.48 38.25 40.01 40.471357.55 46.22 46.52 47.25
   2:  5.44 15.01 16.56 19.58 22.41 24.31 26.57 30.12 33.12 38.03 39.56 40.34 41.43 46.35 48.34 49.33       56.09 56.47 57.19
   3:  7.44 18.16 20.54 23.45 25.50 28.49 29.47 32.43 33.45 36.40 38.41 39.15 40.28 45.12 47.33 48.16       53.40 54.09 54.43
 12  173 STH SK Studenec 1             159.30 Uvizl Marek            53.23/21  Kučera Štěpán          49.31/8      102.54/15 Kučera Tomáš           56.36/15     159.30/12 
                                              
   1:  5.25 14.47 16.46 19.12 21.27 24.22 25.17 28.23 30.06 32.59 35.09 35.45 36.51 42.45 44.28 45.12642.24 51.47 52.28 53.23
   2:  5.43 15.59 17.44 19.34 21.46 23.49 25.13 28.13 30.43 32.18 34.04 34.36 35.47 40.25 41.57 42.48       48.24 48.59 49.31
   3:  7.08 18.22 20.59 25.07 27.20 28.37 31.10 34.47 37.00 38.33 40.35 41.09 42.19 47.13 49.30 50.10       55.34 56.04 56.36
 13  174 STH SK Studenec 2             159.35 Janata Jakub           51.53/20  Vik Martin             51.55/16     103.48/18 Hladík František       55.47/14     159.35/13 
                                              
   1:  5.16 14.40 17.11 19.48 22.11 23.23 25.44 28.46 30.04 33.06 35.15 35.53 37.12 42.50 44.30 45.14642.08 50.45 51.19 51.53
   2:  5.19 15.48 17.56 19.56 23.09 25.46 26.44 29.55 31.52 33.34 35.29 36.10 37.37 42.26 44.11 44.59       50.49 51.24 51.55
   3:  5.50 16.04 19.28 21.39 23.53 26.19 28.15 31.34 34.20 36.09 38.38 39.16 40.28 45.32 48.09 49.05       54.43 55.16 55.47
 14  181 ZBM SK Žabovřesky Brno        160.23 Hruška Jakub           56.25/24  Brlica Pavel           44.54/3      101.19/14 Záděra Pavel           59.04/18     160.23/14 
                                              
   1:  3.46 14.42 16.38 19.06 21.30 24.04 25.42 29.05 31.43 37.28 39.32 40.12 41.15 46.53 48.44 49.26       55.27 55.57 56.25
   2:  7.21 14.38 16.25 18.10 20.13 22.23 23.10 26.02 27.48 29.55 31.42 32.11 33.08 36.50 38.23 39.10       43.59 44.26 44.54
   3:  6.13 16.57 19.41 23.17 25.46 27.27 30.38 34.09 35.32 38.40 41.12 41.54 43.11 48.04 50.41 51.40       57.48 58.24 59.04
 15  164 LPU OK Loko Pardubice 2       160.32 Kos Tomáš              51.11/17  Šimáček Ondřej         56.36/20     107.47/21 Křivda Martin          52.45/10     160.32/15 
                                              
   1:  4.57 14.41 16.36 18.57 20.50 22.05 24.23 27.29 29.34 30.58 33.42 34.24 35.31 41.50 43.47 44.27641.28 50.03 50.37 51.11
   2:  5.31 16.25 18.17 21.36 24.03 26.18 27.57 31.09 32.33 36.09 38.04 38.39 39.48 46.55 48.42 49.36       55.32 56.04 56.36
   3:  6.26 15.36 18.17 20.05 22.38 25.36 26.33 29.46 32.17 33.35 35.39 36.14 37.24 42.13 44.57 45.40       51.37 52.11 52.45
 16  172 STE SK SKI-OB Šternberk       162.23 Doležel Ondřej         41.50/2   Német Kryštof          51.44/14      93.34/6  Skyva Petr             68.49/24     162.23/16 
                                              
   1:  4.45 13.14 14.55 17.19 19.18 21.33 22.17 24.46 26.33 27.43 29.24 29.55 30.48 34.31 35.55 36.37632.46 40.59 41.26 41.50
   2:  5.41 15.46 17.59 20.12 22.02 23.33 25.47 28.40 30.56 32.19 34.19 34.54 36.04 40.51 42.40 43.54       49.35 50.07 51.44
   3:  6.37 17.59 20.08 22.42 25.34 28.34 30.42 35.21 37.37 41.35 44.29 45.23 46.38 54.56 58.29 59.24       67.38 68.17 68.49
 17  159 KAM SK Kamenice 2             162.26 Hájek Adam             55.36/23  Bělohlávek Jiří        55.22/19     110.58/22 Semík Ondra            51.28/8      162.26/17 
                                              
   1:  7.32 15.58 18.30 20.40 23.00 25.30 28.31 31.31 33.47 34.55 37.06 37.36 38.38 44.35 46.16 47.161365.35 54.25 55.02 55.36
   2:  6.46 17.29 19.25 21.17 23.55 27.40 28.32 31.38 34.03 35.44 37.48 38.19 39.30 45.18 47.07 47.53       54.18 54.52 55.22
   3:  5.40 16.27 18.20 20.17 22.22 23.48 26.14 29.06 30.24 33.00 35.01 35.33 36.48 41.39 44.27 45.11       50.28 50.58 51.28
 18  156 DKP Oddíl OB Kotlářka 1       162.48 Šňupárek Václav        53.39/22  Illner Vojtěch         51.12/11     104.51/20 Řada Jakub             57.57/16     162.48/18 
                                              
   1:  7.34 16.01 18.34 21.08 23.11 24.30 26.40 29.23 31.51 33.15 35.22 35.57 37.11 41.57 44.07 45.231362.30 52.33 53.08 53.39
   2:  5.05 14.58 16.48 21.06 22.53 25.26 26.19 29.12 31.16 32.36 34.35 35.07 36.20 41.45 43.22 44.10       50.06 50.39 51.12
   3:  6.44 16.57 19.33 22.48 25.20 29.42 31.29 35.05 36.42 39.42 41.43 42.10 43.21 47.49 50.40 51.21       56.53 57.25 57.57
 19  178 TZL SKOB Zlín 1               165.44 Láznička Jan           51.16/18  Odstrčilík Viktor      52.12/18     103.28/16 Schäfer Jan            62.16/19     165.44/19 
                                              
   1:  6.00 14.32 16.34 18.26 20.31 23.25 24.17 27.16 28.50 31.38 33.51 34.28 35.38 41.58 43.50 44.301361.34 50.15 50.45 51.16
   2:  5.30 15.12 17.00 19.35 22.12 24.46 26.08 29.39 32.04 33.38 35.34 36.09 37.14 42.49 44.43 45.44       51.10 51.43 52.12
   3:  6.30 16.29 19.39 21.56 24.46 27.43 29.54 34.20 36.43 38.43 41.23 42.05 43.22 48.40 52.01 52.57       60.42 61.32 62.16
 20  169 PHK OK 99 Hradec Králové 1    171.17 Maňák Matěj            49.37/15  Kamenický Ondřej       63.28/24     113.05/23 Mikulecký Jan          58.12/17     171.17/20 
                                              
   1:  6.30 16.04 18.35 20.18 22.26 23.57 26.04 28.56 30.44 32.32 34.24 34.55 36.02 41.20 42.50 43.25640.08 48.37 49.07 49.37
   2:  7.32 18.21 20.34 23.35 26.00 29.25 30.19 33.38 35.21 38.57 41.14 42.04 43.17 52.43 54.43 55.45       62.21 62.50 63.28
   3:  5.32 16.12 19.41 22.37 25.16 27.28 29.14 32.59 35.29 36.53 39.14 39.49 40.51 47.43 50.17 51.10       57.04 57.38 58.12
 21  166 LPU OK Loko Pardubice 4       172.20 Lněnička Jakub         46.11/11  Kamenický Tobiáš       57.30/22     103.41/17 Sommer Matěj           68.39/23     172.20/21 
                                              
   1:  3.48 13.06 14.51 16.59 18.51 21.20 22.13 24.54 26.59 28.43 30.41 31.23 32.26 36.56 38.29 39.34636.37 45.08 45.40 46.11
   2:  6.28 16.18 18.51 20.36 22.52 24.24 26.29 29.22 32.08 39.25 41.15 41.50 42.52 47.52 49.50 50.38       56.25 56.57 57.30
   3:  7.38 17.10 20.31 26.42 29.58 33.43 35.43 40.19 42.12 45.19 47.53 48.34 49.49 54.31 57.54 60.20       67.25 67.58 68.39
 22  160 KAM SK Kamenice 3             182.02 Prášek Přemysl         56.43/25  Němeček Jan            58.32/23     115.15/24 Čermák Matyáš          66.47/20     182.02/22 
                                              
   1:  6.59 16.09 18.32 21.48 24.13 27.29 28.26 31.20 32.36 34.54 36.59 37.30 38.36 46.24 48.21 49.13       55.39 56.13 56.43
   2:  5.44 17.26 19.31 22.39 25.13 28.21 30.26 33.55 36.26 38.41 41.04 41.48 43.00 48.00 49.52 50.43       57.22 58.00 58.32
   3:  7.25 18.32 20.50 22.53 25.33 27.12 29.33 32.43 35.11 45.25 47.39 48.19 49.30 54.52 57.52 58.38       65.38 66.16 66.47
 23  168 LTU TJ Loko Trutnov 2         182.13 Waněk Adam             50.19/16  Svoboda Tomáš          49.40/9       99.59/13 Taclík Milan           82.14/26     182.13/23 
                                              
   1:  5.21 14.50 16.40 18.27 20.22 21.42 23.50 26.42 28.09 30.22 32.21 33.22 34.36 39.36 41.43 42.511360.03 48.59 49.38 50.19
   2:  5.18 14.49 17.07 19.41 22.30 24.33 26.01 28.53 31.06 32.25 34.20 34.54 35.58 41.08 42.38 43.30       48.43 49.12 49.40
   3:  8.52 23.55 28.39 31.43 37.28 41.01 42.11 47.13 49.59 52.49 55.00 55.55 57.06 66.07 70.56 72.33       80.39 81.30 82.14
 24  171 SHK TJ Slavia H. Králové      188.13 Kudera Daniel          51.27/19  Netuka Vojtěch         68.22/25     119.49/25 Smitka Jan             68.24/22     188.13/24 
                                              
   1:  3.42 14.28 16.26 18.30 20.42 23.35 24.43 27.55 30.36 32.22 34.38 35.16 36.24 42.15 44.01 45.13641.57 50.21 50.55 51.27
   2:  6.50 18.19 20.42 22.58 25.27 29.18 30.58 34.36 36.34 47.11 49.11 49.54 51.12 56.48 59.16 60.14       67.10 67.45 68.22
   3:  5.53 16.51 19.43 23.00 26.19 28.17 31.09 34.56 37.42 41.05 43.31 44.14 45.25 51.34 54.42 55.58       67.08 67.44 68.24
 25  165 LPU OK Loko Pardubice 3       210.20 Kamenický Jeroným      62.33/26  Deml Tomáš             73.17/27     135.50/26 Zelinka Jan            74.30/25     210.20/25 
                                              
   1:  7.02 17.18 20.02 21.53 24.16 26.31 28.13 31.19 33.35 42.48 44.45 45.24 46.28 51.52 53.49 54.44       61.25 61.59 62.33
   2: 10.05 21.22 25.18 28.19 31.00 33.22 36.11 40.24 42.06 45.21 47.47 48.30 49.57 57.50 60.22 61.54       71.50 72.34 73.17
   3:  9.48 24.47 28.12 31.42 34.43 38.38 39.48 43.32 46.14 47.53 50.43 51.23 52.42 59.05 62.53 64.27       73.08 73.50 74.30
     152 ABM KOB Moira Brno 2       DISK      Obrátil Štěpán         68.24/27  Suchý Václav           70.46/26     139.10/27 Toman Filip        DISK     /    DISK     /   
                                              
   1:  4.50 17.58 20.43 23.24 26.32 29.35 31.14 36.13 38.01 41.41 44.46 45.39 47.08 54.39 56.59 57.57       66.53 67.38 68.24
   2:  6.51 18.19 21.42 25.17 28.11 30.29 32.56 36.45 39.16 50.03 52.13 52.50 53.58 60.13 61.58 63.07       69.42 70.14 70.46
   3:  8.13 18.06 19.56 22.49 25.40 29.16 30.04 33.03 36.16 38.17 41.17 42.20                                                
     157 DKP Oddíl OB Kotlářka 2    DISK      Lustig Matyáš          77.50/28  Basler Ondřej      DISK     /    DISK     /   Schejbal Martin        67.44/21  DISK     /   
                                              
   1:  4.51 16.52 19.56 26.41 30.14 35.15 36.29 40.59 44.25 51.12 54.18 55.15 56.27 63.38 65.52 67.15       76.36 77.16 77.50
   2:       20.31 22.47 27.44 30.35 33.40 35.30 39.25 40.58 44.42 47.14 47.56 49.00 55.19 57.50 58.38       65.29 66.05 66.35
   3:  7.36 18.23 21.32 26.08 28.55 32.40 35.20 39.17 41.44 43.20 45.32 46.17 47.20 53.05 56.48 58.00       66.35 67.12 67.44
     177 TUR OOB TJ Turnov          DISK      Rychlý Michal          47.16/12  Horák Patrik           47.57/7       95.13/9  Švábek Jan         DISK     /    DISK     /   
                                              
   1:  3.40 13.13 14.56 17.14 19.21 22.44 24.06 26.42 28.59 30.00 32.01 32.30 33.36 38.47 40.22 41.101357.59 46.17 46.46 47.16
   2:  5.54 14.50 16.49 18.23 20.23 23.09 24.02 26.58 29.09 30.49 32.52 33.28 34.29 39.16 40.56 41.43       46.53 47.23 47.57
   3:  7.02 15.18 17.02 19.08 20.58 26.27 28.22 31.17 32.52 36.25 38.13 38.47 39.53 45.29 48.43             56.11 56.38 57.12
     179 TZL SKOB Zlín 2            DISK      Chovanec David     DISK     /    Turna Matyáš       DISK     /    DISK     /                               /    DISK     /   
                                              
   1:  6.38                                     11.27 14.35 16.14 25.52 26.33 27.27 34.41 36.27 37.35635.00 43.45 44.20 44.53
   2:  7.13                               13.48 18.46 21.11 24.04 27.33 28.34 29.41 35.33                   42.59 43.38 44.30
   3:                                                                                                                        
 
Konečné výsledky kategorie: H21         6.7- 6.9km    0-   0m 23-24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4     5     6     7     8     9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24  
  1   60 ZBM SK Žabovřesky Brno 1      139.05 Nykodým Miloš          46.57/1   Dlabaja Tomáš          45.23/1       92.20/1  Chromý Adam            46.45/6      139.05/1  
                                              
   1:  3.08  8.59 12.09 16.10 17.21 18.58 19.37 21.49 23.47 25.15 27.27 30.29 32.14 33.10 34.47 35.17 36.18 39.39 41.21 42.191358.10 46.05 46.30 46.57      
   2:  4.03  9.05 12.06 14.05 15.50 16.46 17.32 19.44 21.17 22.55 24.57 28.01 29.32 31.09 32.49 33.17 34.14 37.44 39.16 40.25       44.28 44.54 45.23      
   3:  4.44  9.32 12.28 14.41 16.25 17.35 18.21 20.29 22.22 24.05 26.31 29.20 30.13 32.35 34.05 34.34 35.32 39.23 40.51 41.20 41.56       45.43 46.10 46.45
  2   30 PHK OK 99 Hradec Králové 1    141.47 Zvěřina Petr           50.14/12  Losman Petr            46.10/2       96.24/2  Kubát Pavel            45.23/1      141.47/2  
                                              
   1:  4.09 10.14 13.35 17.28 19.22 20.19 21.11 23.32 25.13 26.50 28.55 31.57 32.51 34.47 36.31 37.01 38.09 42.12 43.59 45.091360.58 49.12 49.43 50.14      
   2:  4.32 10.02 12.55 15.11 16.55 17.56 18.37 20.46 22.35 24.18 26.24 29.33 31.09 32.19 34.01 34.27 35.28 38.45 40.32 41.32       45.18 45.43 46.10      
   3:  3.42  9.25 12.37 14.47 16.04 17.27 18.05 20.07 21.58 23.39 25.31 28.15 29.56 30.49 32.28 32.50 33.41 37.53 39.19 39.54 40.34       44.32 44.55 45.23
  3   47 SSU SK Severka Šumperk        143.56 Král Václav            50.19/15  Poklop Martin          47.20/3       97.39/6  Král Vojtěch           46.17/5      143.56/3  
                                              
   1:  3.42  9.09 12.14 14.31 16.29 18.03 18.43 21.07 23.19 25.14 27.42 31.04 33.07 34.18 36.05 36.41 37.48 42.08 43.57 45.07641.03 49.18 49.48 50.19      
   2:  4.04  9.53 12.48 15.17 16.36 17.32 18.26 20.45 22.30 24.24 26.31 29.31 30.41 32.47 34.31 35.03 36.01 39.11 40.58 42.03       46.16 46.48 47.20      
   3:  4.23  9.32 12.16 15.46 17.28 18.31 19.14 21.11 22.57 24.38 26.34 29.27 30.54 32.01 33.35 34.01 34.56 38.45 40.04 40.39 41.16       45.07 45.40 46.17
  4   43 SJC Sportcentrum Jičín 1      144.40 Beneš Jan              47.53/4   Henych Martin          49.03/7       96.56/4  Kodeda Štěpán          47.44/7      144.40/4  
                                              
   1:  3.23  9.06 11.58 14.36 16.17 17.11 18.06 20.22 22.22 24.04 26.15 29.28 31.11 32.49 34.31 35.01 36.05 39.59 41.40 42.421358.39 46.53 47.23 47.53      
   2:  5.02 10.52 13.37 16.01 18.05 19.13 19.56 22.08 24.06 25.50 28.02 31.32 32.45 34.42 36.20 36.52 37.56 41.26 43.13 44.16       48.09 48.36 49.03      
   3:  4.11 10.19 14.28 16.51 18.09 19.34 20.11 22.22 23.56 25.46 27.43 30.35 32.11 33.06 34.36 35.05 36.04 39.58 41.18 42.03 42.39       46.41 47.10 47.44
  5   53 TUR OOB TJ Turnov 1           145.23 Baier Martin           49.27/9   Fodor Petr             50.10/12      99.37/11 Oma Jakub              45.46/2      145.23/5  
                                              
   1:  3.14  9.21 12.11 14.20 16.00 19.46 20.37 22.52 24.41 26.21 28.39 31.50 32.43 34.52 36.32 36.59 38.10 41.53 43.21 44.29640.22 48.30 48.59 49.27      
   2:  5.05 10.47 13.37 16.00 17.45 20.14 20.58 23.15 25.23 27.26 29.44 32.45 34.38 35.43 37.30 38.06 39.08 42.29 44.28 45.34       49.16 49.42 50.10      
   3:  3.58  9.53 12.54 15.16 16.27 17.54 18.33 20.47 22.32 24.15 26.12 29.11 30.42 31.42 33.19 33.49 34.46 38.37 39.52 40.24 41.00       44.55 45.21 45.46
  6   20 LPU OK Loko Pardubice 1       145.28 Štěrba Zbyněk          47.36/3   Procházka David        51.46/19      99.22/7  Lučan Vladimír         46.06/3      145.28/6  
                                              
   1:  3.59  9.04 12.24 14.52 16.15 17.34 18.13 20.30 22.04 24.12 26.17 29.29 30.24 32.46 34.21 34.49 35.50 39.34 41.25 42.291358.32 46.40 47.06 47.36      
   2:  4.29 10.55 13.52 17.07 19.20 20.17 21.12 23.33 25.23 27.09 29.18 32.28 34.14 35.38 37.18 37.48 38.46 42.57 44.43 46.05       50.49 51.18 51.46      
   3:  3.50  9.15 12.07 14.31 16.06 18.00 18.51 21.03 22.51 24.28 26.25 29.29 31.23 32.09 33.40 34.10 35.07 38.55 40.10 40.44 41.19       45.09 45.36 46.06
  7   39 SHK TJ Slavia H. Králové 1    147.51 Hepner David           48.27/6   Jedlička Michal        48.06/4       96.33/3  Šmehlík Eduard         51.18/18     147.51/7  
                                              
   1:  3.39  9.53 13.12 15.39 17.20 18.44 19.38 21.52 23.48 25.24 27.36 30.37 32.17 33.20 35.00 35.29 36.33 40.42 42.15 43.181359.15 47.28 47.56 48.27      
   2:  4.45 11.04 14.01 16.35 18.23 19.48 20.25 22.38 24.26 26.13 28.22 31.12 32.57 34.00 35.47 36.10 37.17 40.34 42.23 43.27       47.12 47.38 48.06      
   3:  4.28 11.20 14.35 17.04 18.28 19.34 20.19 22.26 24.09 27.30 29.42 33.09 34.03 36.29 38.02 38.28 39.22 43.44 45.06 45.49 46.24       50.15 50.42 51.18
  8   29 PGP SK Praga 4                148.06 Matějů Luboš           50.27/16  Flašar Jan             51.32/16     101.59/16 Procházka Jan          46.07/4      148.06/8  
                                              
   1:  4.06 10.01 13.20 16.05 17.57 21.10 21.48 23.58 25.56 27.32 29.54 32.46 34.46 35.44 37.26 37.55 38.57 42.24 44.21 45.231361.15 49.29 49.58 50.27      
   2:  4.29 10.52 14.09 17.24 18.42 19.46 20.41 23.00 25.09 27.04 29.22 32.39 33.35 35.48 37.38 38.08 39.09 43.05 44.50 45.58       50.33 51.02 51.32      
   3:  4.03  9.31 12.36 15.01 16.43 18.11 18.46 21.00 22.49 24.30 26.24 29.03 30.33 32.02 33.40 34.07 35.05 38.57 40.13 40.51 41.27       45.06 45.33 46.07
  9    5 AOP POBO-přátelé OB Opava1    148.59 Schuster Marek         47.00/2   Hadač Filip            49.57/9       96.57/5  Navrátil Boris         52.02/19     148.59/9  
                                              
   1:  3.14  8.51 12.03 14.31 16.20 17.16 18.07 20.25 22.02 24.09 26.16 29.27 30.21 32.44 34.17 34.45 35.47 39.28 41.18 42.151358.11 46.06 46.32 47.00      
   2:  4.15  9.13 12.13 14.56 16.14 20.10 20.52 23.04 25.06 26.37 28.47 32.20 34.21 35.32 37.11 37.46 38.46 42.23 44.07 45.14       49.08 49.31 49.57      
   3:  5.01 10.35 14.19 17.07 19.02 20.28 21.06 23.29 25.38 27.27 30.04 33.36 35.18 36.47 38.43 39.11 40.07 44.15 45.34 46.09 46.45       51.00 51.31 52.02
 10   56 TZL SKOB Zlín 1               149.30 Přibyl Broněk          50.35/19  Nečas Jiří             48.49/5       99.24/8  Dlabaja Štěpán         50.06/12     149.30/10 
                                              
   1:  3.34 10.16 13.41 16.24 18.24 20.21 21.02 23.21 25.39 27.16 29.37 32.40 33.39 35.35 37.18 37.47 38.54 42.33 44.32 45.37641.30 49.39 50.07 50.35      
   2:  4.23 10.06 13.05 15.19 17.08 18.00 18.49 21.06 23.16 25.06 27.28 30.27 32.13 33.26 35.13 35.44 36.47 40.47 42.31 43.35       47.52 48.19 48.49      
   3:  5.01 10.58 13.52 16.46 18.16 19.18 20.03 22.36 24.27 26.12 28.48 31.39 33.36 34.46 36.35 37.05 38.06 42.32 43.59 44.34 45.18       49.09 49.35 50.06
 11   31 PHK OK 99 Hradec Králové 2    149.38 Panchártek Jan         49.28/10  Kamenický Jakub        50.20/13      99.48/12 Vítek Tomáš            49.50/11     149.38/11 
                                              
   1:  3.50 10.01 13.14 15.51 17.45 19.06 19.46 22.03 23.56 25.28 27.46 30.53 32.38 33.49 35.33 36.03 37.08 41.16 43.06 44.131360.16 48.31 49.00 49.28      
   2:  4.23 10.47 13.45 17.03 19.02 20.21 21.16 23.30 25.34 27.29 29.45 32.46 34.38 35.49 37.32 38.07 39.03 42.31 44.29 45.36       49.29 49.54 50.20      
   3:  4.31 10.28 13.29 16.24 17.44 19.24 20.00 22.20 24.05 25.53 28.25 31.18 32.53 35.05 36.41 37.13 38.12 42.17 43.41 44.14 44.56       48.49 49.18 49.50
 12   37 SCP OK Sparta Praha 1         150.05 Skripnik Štěpán        49.40/11  Kovář Miroslav         49.51/8       99.31/9  Mrázek Jan             50.34/14     150.05/12 
                                              
   1:  3.23  9.19 12.18 14.26 16.06 20.01 20.47 22.59 24.43 26.32 28.47 31.53 32.48 34.51 36.33 37.03 38.11 41.45 43.56 44.52640.34 48.40 49.10 49.40      
   2:  5.17 11.12 14.15 16.45 18.06 19.16 19.57 22.19 24.18 26.09 28.27 31.31 33.18 34.50 36.39 37.11 38.13 41.54 43.35 44.44       48.51 49.20 49.51      
   3:  4.34 10.43 13.44 16.03 17.57 19.38 20.14 22.35 24.48 26.30 29.01 32.03 34.06 35.18 36.55 37.28 38.28 42.34 43.57 44.32 45.19       49.31 50.02 50.34
 13   61 ZBM SK Žabovřesky Brno 2      151.09 Zimmermann Jakub       50.37/20  Klusáček Matěj         52.28/21     103.05/19 Hájek Daniel           48.04/9      151.09/13 
                                              
   1:  3.43 10.06 13.31 16.13 17.36 18.47 19.40 22.05 23.59 25.47 28.21 31.42 33.36 35.18 37.04 37.37 38.47 42.29 44.35 45.401361.34 49.40 50.07 50.37      
   2:  5.01 10.48 13.52 16.33 18.35 19.43 20.30 22.51 24.59 26.56 29.10 32.25 33.31 35.41 37.26 37.56 39.00 43.22 45.18 46.34       51.20 51.57 52.28      
   3:  4.35 10.28 13.24 16.00 17.46 19.30 20.07 22.23 24.11 25.45 27.57 30.56 32.31 33.32 35.05 35.32 36.36 40.41 41.58 42.30 43.08       47.05 47.32 48.04
 14   62 ZBM SK Žabovřesky Brno 3      151.31 Bialožyt Michal        50.30/17  Zimmermann Štěpán      50.55/14     101.25/13 Kabáth David           50.06/12     151.31/14 
                                              
   1:  4.01 10.04 13.27 16.02 17.54 20.18 20.57 23.15 25.19 27.06 29.32 32.42 34.28 35.27 37.13 37.44 38.51 42.30 44.18 45.291361.18 49.30 49.59 50.30      
   2:  4.24 11.00 14.03 16.36 18.32 20.18 20.59 23.25 25.54 27.28 29.46 33.05 34.40 36.07 37.48 38.14 39.10 42.35 44.24 45.37       49.59 50.26 50.55      
   3:  5.10 10.55 13.59 16.25 17.52 18.55 19.46 22.02 23.44 25.49 27.59 31.23 32.36 34.35 36.16 36.47 37.51 42.10 43.36 44.13 44.55       49.05 49.34 50.06
 15   45 SRK SOOB Spartak Rychnov 1    153.07 Dusílek Adam           50.17/14  Ptáček Jiří            51.38/18     101.55/15 Potštejnský Jan        51.12/17     153.07/15 
                                              
   1:  3.32 10.15 13.24 15.58 17.55 19.34 20.14 22.31 24.34 26.28 28.46 31.49 33.40 35.10 36.54 37.32 38.30 42.02 44.22 45.18641.11 49.22 49.49 50.17      
   2:  5.24 11.35 14.44 17.36 19.03 19.58 20.45 23.09 25.18 27.12 29.31 32.41 33.41 35.57 37.38 38.08 39.14 43.28 45.13 46.18       50.38 51.07 51.38      
   3:  4.19 10.00 12.58 16.39 18.29 19.31 20.12 22.28 24.42 26.21 28.42 32.08 33.47 34.46 36.20 36.49 37.51 42.11 43.30 44.08 45.40       50.03 50.33 51.12
 16   59 VLI VSK Slavia TU Liberec1    153.36 Škoda Jakub            52.26/29  Matějů Michal          50.06/11     102.32/18 Heczko Robert          51.04/16     153.36/16 
                                              
   1:  3.41 10.17 13.28 15.53 17.49 19.25 20.05 22.30 25.33 27.34 29.59 33.13 34.23 36.38 38.31 39.01 40.12 44.08 45.51 47.011363.07 51.24 51.53 52.26      
   2:  4.31 10.28 13.37 16.11 17.36 18.50 20.05 22.14 24.08 25.54 28.12 31.15 33.14 34.09 35.51 36.20 37.25 40.50 43.27 44.29       49.03 49.34 50.06      
   3:  5.10 11.23 14.49 16.57 18.48 19.53 20.46 23.03 24.52 26.41 28.44 31.53 33.53 34.58 36.46 37.21 38.25 42.38 44.00 44.46 45.27       49.47 50.23 51.04
 17   22 LPU OK Loko Pardubice 3       154.10 Hovorka Lukáš          48.28/7   Jirásek Aleš           54.39/24     103.07/20 Nožka Radek            51.03/15     154.10/17 
                                              
   1:  3.54  9.00 12.25 14.46 16.48 17.40 18.36 20.56 23.21 25.18 27.34 30.45 32.38 33.37 35.20 35.48 36.49 40.15 42.09 43.15639.16 47.31 47.59 48.28      
   2:  4.54 11.50 15.06 18.00 19.28 21.12 21.58 24.25 26.32 28.34 31.00 34.19 35.24 37.57 39.41 40.13 41.15 45.41 47.30 48.49       53.34 54.07 54.39      
   3:  4.20 10.05 13.06 15.44 17.38 19.16 20.02 22.24 24.12 25.50 27.59 31.04 32.50 34.21 36.19 36.52 37.51 42.35 44.02 44.41 45.39       49.55 50.26 51.03
 18   14 CHT SK Chrast 1               154.27 Jansa Jiří             48.37/8   Kopáček Jan            53.06/22     101.43/14 Krejsa Vladimír        52.44/21     154.27/18 
                                              
   1:  3.26  8.57 12.17 14.45 16.40 17.36 18.30 20.51 23.23 25.19 27.32 30.38 32.15 33.23 35.03 35.34 36.37 40.20 42.01 43.08639.28 47.40 48.07 48.37      
   2:  5.04 10.57 14.08 16.38 18.49 21.56 22.40 25.00 27.07 28.59 31.13 34.31 35.28 37.43 39.23 39.53 40.55 44.31 46.22 47.29       52.04 52.35 53.06      
   3:  4.22 10.49 14.16 16.50 18.21 19.31 20.14 22.42 24.52 26.38 29.21 32.37 34.39 35.44 37.39 38.12 39.17 43.55 45.24 46.08 46.59       51.43 52.13 52.44
 19   21 LPU OK Loko Pardubice 2       154.38 Procházka Tomáš        54.39/43  Hovorka Jan            52.07/20     106.46/25 Kamenický Matěj        47.52/8      154.38/19 
                                              
   1:  3.40  9.37 13.30 17.33 19.33 20.49 21.31 23.54 26.26 28.24 31.08 34.47 37.02 38.22 40.17 40.53 41.54 45.41 47.48 49.00645.06 53.40 54.10 54.39      
   2:  5.08 10.57 13.52 16.21 18.14 20.02 20.43 23.00 24.52 27.01 29.15 32.15 34.09 36.35 38.09 38.42 39.49 43.50 45.36 46.43       51.05 51.34 52.07      
   3:  3.57 10.01 12.55 15.11 16.36 17.42 18.39 20.49 22.32 24.40 26.56 29.58 31.07 33.03 34.52 35.21 36.16 40.17 41.47 42.20 43.04       46.54 47.22 47.52
 20    8 BOR OK Jiskra Nový Bor        154.46 Kolařík Tomáš          48.12/5   Kořínek Tomáš          51.22/15      99.34/10 Novák Daniel           55.12/28     154.46/20 
                                              
   1:  3.55  9.03 12.05 14.38 16.31 17.42 18.22 20.32 23.25 25.21 27.30 30.33 32.25 33.18 34.59 35.35 36.37 40.02 41.57 43.041359.04 47.16 47.44 48.12      
   2:  4.25 11.10 14.17 16.29 18.40 20.16 20.58 23.27 25.16 27.06 29.24 32.48 34.38 35.52 37.35 38.04 39.10 43.15 44.57 46.05       50.21 50.51 51.22      
   3:  4.59 12.02 15.09 18.21 20.04 21.17 22.12 24.47 26.51 28.52 31.26 34.52 36.00 38.03 39.53 40.23 41.28 46.37 48.07 48.50 49.30       54.11 54.38 55.12
 21   17 LCE TJ Slovan Luhačovice 1    158.42 Vlažný Jakub           50.43/21  Perůtka Jan            55.49/27     106.32/23 Cahel Marek            52.10/20     158.42/21 
                                              
   1:  3.36  9.18 12.27 15.04 16.32 17.34 18.33 20.54 22.52 25.17 27.38 31.02 32.49 34.33 36.29 37.00 38.02 41.57 44.25 45.26641.24 49.46 50.14 50.43      
   2:  5.40 11.55 15.29 18.22 20.23 21.33 22.18 24.54 27.14 29.22 32.22 35.34 37.34 39.05 40.48 41.19 42.23 46.40 48.38 50.01       54.45 55.16 55.49      
   3:  4.27 10.20 13.23 16.30 18.19 19.55 20.37 23.00 25.18 27.07 29.37 32.43 34.13 36.31 38.20 38.49 39.59 44.04 45.29 46.15 46.53       51.03 51.32 52.10
 22   52 TJN OOB TJ Tatran Jablonec    160.13 Strachota Petr         52.17/27  Zuzánek Zdeněk         50.03/10     102.20/17 Kobr Tomáš             57.53/39     160.13/22 
                                              
   1:  3.30 10.06 13.33 16.21 17.46 20.10 20.55 23.19 25.38 27.13 29.50 32.57 33.58 35.52 37.56 38.29 39.32 43.57 45.42 46.56642.58 51.15 51.46 52.17      
   2:  4.44 10.51 14.02 16.24 18.14 19.11 20.07 22.27 24.07 25.57 28.18 31.15 32.55 34.11 35.53 36.21 37.28 40.57 43.42 44.47       49.04 49.32 50.03      
   3:  5.29 11.11 14.47 17.43 19.43 21.53 23.01 25.25 28.02 30.09 32.48 36.00 38.07 40.37 42.34 43.03 44.08 48.55 50.33 51.13 52.17       56.46 57.19 57.53
 23   40 SHK TJ Slavia H. Králové 2    162.07 Paclík Roman           57.38/50  Komanec Václav         48.59/6      106.37/24 Jirásek Michal         55.30/30     162.07/23 
                                              
   1:  4.07 10.21 13.58 16.57 19.06 20.07 21.00 23.34 25.55 28.06 31.03 34.52 37.17 38.33 40.29 41.06 42.18 46.45 49.28 50.43647.39 56.26 57.01 57.38      
   2:  4.08 11.14 14.08 16.34 17.57 19.50 20.29 22.45 24.23 26.05 28.27 31.19 32.22 34.18 35.57 36.24 37.28 41.15 42.52 43.56       48.04 48.31 48.59      
   3:  5.05 11.20 14.39 17.16 19.19 20.28 21.17 23.50 25.52 27.45 30.28 34.13 36.01 37.19 39.09 39.39 40.38 45.31 46.57 47.52 48.32       54.32 54.58 55.30
 24    6 AOP POBO-přátelé OB Opava2    162.20 Melecký Martin         50.31/18  Košárek Pavel          54.22/23     104.53/21 Peřinka Jan            57.27/37     162.20/24 
                                              
   1:  3.32 10.30 13.55 16.45 18.53 20.15 20.57 23.13 24.59 26.35 28.54 32.16 34.12 35.22 37.07 37.38 38.40 42.33 44.21 45.271361.25 49.34 50.02 50.31      
   2:  4.50 11.07 15.20 17.45 19.48 20.54 21.57 24.24 26.20 28.19 30.57 34.23 36.13 37.32 39.31 40.06 41.13 44.58 47.00 48.12       53.11 53.49 54.22      
   3:  5.39 11.52 15.48 18.45 20.35 22.28 23.12 25.52 28.20 30.29 33.04 36.53 38.04 40.47 42.44 43.15 44.24 48.55 50.24 51.01 51.41       56.28 56.55 57.27
 25   32 PHK OK 99 Hradec Králové 3    163.20 Justa Pavel            53.16/34  Vítek Petr             56.49/29     110.05/30 Novotný Radek          53.15/22     163.20/25 
                                              
   1:  3.46 10.28 13.53 16.36 18.46 19.53 20.48 23.13 25.43 27.47 30.18 33.47 35.40 36.51 38.48 39.22 40.29 44.10 46.25 47.411363.46 52.15 52.46 53.16      
   2:  5.36 11.56 15.29 17.57 20.00 21.54 22.45 25.22 27.17 29.25 31.58 35.46 37.08 39.31 41.28 42.01 43.20 48.07 50.00 51.20       55.47 56.18 56.49      
   3:  5.00 10.51 14.13 16.54 18.20 19.38 20.24 22.57 25.07 26.54 29.15 32.48 34.45 36.07 38.07 38.43 39.47 44.29 46.02 46.45 47.30       51.55 52.33 53.15
 26   23 LPU OK Loko Pardubice 4       163.36 Kárník Jan             54.33/42  Bořil Petr             51.36/17     106.09/22 Vávra Jaroslav         57.27/37     163.36/26 
                                              
   1:  4.35 11.10 14.44 17.34 19.47 21.34 22.18 24.44 26.33 28.34 31.06 34.40 36.39 38.18 40.13 40.48 41.56 45.50 47.55 49.051365.08 53.27 54.00 54.33      
   2:  4.32 10.29 13.50 16.38 18.03 19.13 19.59 22.20 24.28 26.15 28.37 31.49 33.39 35.11 36.53 37.22 38.25 42.46 44.42 46.00       50.31 51.03 51.36      
   3:  4.37 11.17 14.46 17.42 19.45 20.46 21.42 24.23 26.45 28.57 31.53 35.40 36.52 39.18 41.24 41.58 43.13 48.39 50.08 50.43 51.28       56.12 56.49 57.27
 27    9 DKP Oddíl OB Kotlářka 1       164.37 Procházka Jan          52.46/31  Procházka Tomáš        62.18/50     115.04/40 Janata Martin          49.33/10     164.37/27 
                                              
   1:  4.07 10.51 14.09 16.56 18.51 21.23 22.06 24.30 26.18 27.59 30.11 33.41 35.31 36.58 38.44 39.14 40.23 44.20 46.07 47.221363.27 51.50 52.18 52.46      
   2:  6.08 12.42 16.09 20.06 21.56 22.57 23.57 26.38 29.13 31.20 34.55 39.28 41.17 44.10 46.14 46.48 47.58 52.53 55.02 56.16       61.14 61.47 62.18      
   3:  4.37 10.27 13.16 15.40 17.50 18.52 19.40 21.59 24.11 25.43 28.15 31.05 33.07 34.18 35.56 36.26 37.36 41.46 43.06 43.40 44.17       48.22 48.55 49.33
 28   71 VLI VSK Slavia TU Liberec2    165.37 Henych Petr            50.56/23  Pachner Pavel          58.22/33     109.18/28 Henych Ondřej          56.19/32     165.37/28 
                                              
   1:  3.43 10.12 13.37 16.27 17.50 19.34 20.28 22.55 24.40 26.27 28.57 32.10 34.00 35.15 37.00 37.34 38.42 42.53 44.35 45.391361.33 49.50 50.21 50.56      
   2:  6.00 12.08 15.12 18.03 20.13 21.22 22.09 24.47 27.05 29.04 32.12 35.36 37.25 40.25 42.17 42.50 44.06 47.51 50.58 52.11       57.14 57.48 58.22      
   3:  4.52 11.04 14.47 17.16 19.22 21.05 21.48 24.19 27.12 29.14 32.02 35.22 36.34 38.59 40.54 41.31 42.39 47.16 48.57 49.33 50.12       55.03 55.40 56.19
 29   28 PGP SK Praga 3                167.30 Landovský Tomáš        55.07/44  Hora Vojtěch           59.01/37     114.08/37 Sysel Ctibor           53.22/23     167.30/29 
                                              
   1:  3.57 10.53 14.31 17.11 19.11 20.22 21.07 23.38 26.23 28.28 31.04 34.44 36.05 38.30 40.30 41.07 42.11 45.53 48.08 49.201365.31 54.02 54.35 55.07      
   2:  5.29 12.18 15.51 19.02 21.10 23.23 24.09 26.48 30.04 31.56 34.49 38.26 41.05 42.22 44.17 44.49 45.55 50.03 52.09 53.30       58.02 58.29 59.01      
   3:  5.07 10.37 13.44 16.13 17.40 18.48 19.47 22.10 25.29 27.44 30.16 33.39 35.24 37.17 38.59 39.30 40.37 45.16 46.45 47.20 48.02       52.18 52.49 53.22
 30   18 LCE TJ Slovan Luhačovice 2    168.07 Slezák Zdeněk          51.21/24  Slezák Jiří            60.18/43     111.39/33 Zicha Jiří             56.28/34     168.07/30 
                                              
   1:  3.49 10.22 13.49 16.32 18.42 20.02 20.50 23.11 25.17 27.04 29.35 32.51 34.58 35.52 37.42 38.16 39.22 42.54 44.49 45.571361.53 50.19 50.52 51.21      
   2:  5.00 11.58 14.59 18.13 20.19 22.58 23.46 26.34 28.44 30.33 33.01 36.53 38.11 40.40 42.48 43.21 44.28 49.49 52.03 53.53       59.14 59.46 60.18      
   3:  5.50 12.03 15.33 18.17 19.49 20.59 22.03 24.35 26.48 28.39 31.21 34.39 36.38 38.19 40.22 41.02 42.11 47.35 49.10 49.45 50.30       55.07 55.46 56.28
 31   33 PHK OK 99 Hradec Králové 4    168.32 Vlach Jaromír          55.10/45  Azeb Karim             54.42/25     109.52/29 Kadeřávek Petr         58.40/41     168.32/31 
                                              
   1:  4.19 10.57 14.36 17.28 19.37 21.39 22.21 24.48 27.15 29.23 31.53 35.14 36.26 38.53 40.49 41.25 42.31 46.15 48.19 49.29645.33 54.03 54.38 55.10      
   2:  4.34 11.33 14.59 17.55 19.23 20.28 21.12 23.30 25.20 27.35 30.14 33.56 36.04 37.27 39.11 39.39 40.43 45.44 47.34 48.52       53.42 54.11 54.42      
   3:  5.01 11.30 15.02 18.42 20.43 21.42 24.56 27.43 30.17 32.26 35.04 38.22 40.16 41.37 43.21 43.48 44.58 49.50 51.20 51.53 52.34       57.24 58.00 58.40
 32   24 LPU OK Loko Pardubice 5       168.46 Kafka Miloš            54.13/39  Fiala Petr             60.30/44     114.43/39 Lenner Miroslav        54.03/24     168.46/32 
                                              
   1:  3.49 10.38 13.59 17.56 19.24 20.32 21.13 23.42 25.49 27.50 30.16 33.46 35.24 37.50 39.37 40.04 41.11 45.31 47.27 48.361364.45 53.07 53.40 54.13      
   2:  4.56 15.30 19.52 22.51 25.01 25.57 26.53 29.28 31.49 34.00 36.52 40.25 42.09 43.26 45.17 45.49 46.55 51.32 53.37 54.47       59.30 60.00 60.30      
   3:  5.35 12.06 15.31 18.11 20.07 22.58 23.36 26.06 28.07 29.45 32.15 35.34 37.22 38.16 39.58 40.27 41.33 46.07 47.35 48.06 48.53       53.04 53.33 54.03
 33   54 TUR OOB TJ Turnov 2           169.25 Váňa Martin            52.58/33  Holas Ondřej           59.39/40     112.37/35 Kořínek Jindřich       56.48/35     169.25/33 
                                              
   1:  4.17  9.30 13.10 15.56 17.52 21.15 22.12 24.31 26.47 28.31 30.54 34.01 35.54 37.06 38.56 39.27 40.35 44.39 46.22 47.36643.36 51.55 52.26 52.58      
   2:  4.40 11.30 15.01 17.37 19.41 24.45 25.31 28.02 30.02 31.57 34.33 38.10 39.26 42.21 44.11 44.46 45.58 50.08 52.20 53.36       58.28 59.03 59.39      
   3:  4.52 11.42 14.58 17.56 19.43 21.17 22.15 24.45 26.58 29.03 31.45 35.22 37.26 38.40 40.28 40.59 42.07 47.24 49.09 49.52 50.46       55.43 56.13 56.48
 34    4 ABM KOB Moira Brno            170.01 Hrobař Štěpán          56.15/48  Přikryl Petr           59.36/39     115.51/43 Palát Petr             54.10/26     170.01/34 
                                              
   1:  4.23 10.49 14.33 17.26 19.35 20.33 21.29 24.01 26.12 28.04 30.32 34.08 36.21 37.54 39.44 40.17 41.29 46.13 48.24 49.561366.20 55.06 55.41 56.15      
   2:  4.44 12.05 15.24 18.14 19.50 21.44 22.27 24.59 27.06 29.03 31.54 35.54 36.55 41.36 43.22 43.56 45.03 50.04 52.09 53.33       58.32 59.04 59.36      
   3:  4.54 11.22 14.32 16.47 18.47 20.16 21.11 23.38 25.55 27.53 30.21 34.03 35.51 37.12 39.03 39.35 40.42 45.16 46.48 47.26 48.54       53.07 53.37 54.10
 35   34 PHK OK 99 Hradec Králové 5    170.30 Novotný Milan          54.29/41  Černý Michal           57.02/31     111.31/32 Balcar Aleš            58.59/44     170.30/35 
                                              
   1:  3.38 10.46 14.16 17.18 18.52 21.18 22.02 24.41 26.45 28.39 31.00 34.42 36.56 38.02 40.02 40.44 41.51 45.47 47.46 48.58645.05 53.24 53.55 54.29      
   2:  4.37 11.10 14.29 16.49 18.43 22.15 23.36 26.06 28.09 30.21 32.46 36.21 38.15 39.34 41.48 42.23 43.27 47.15 49.05 50.38       55.51 56.26 57.02      
   3:  6.16 13.09 16.35 19.30 21.58 23.25 24.21 27.14 29.40 31.52 35.01 38.27 39.57 42.16 44.22 44.51 45.58 50.32 52.02 52.40 53.26       57.51 58.24 58.59
 36   16 KAM SK Kamenice               171.40 Kozák Petr             50.16/13  Pašek František        58.12/32     108.28/27 Nešpor Václav          63.12/49     171.40/36 
                                              
   1:  3.37 10.11 13.22 16.14 17.33 19.27 20.09 22.32 24.52 26.30 29.14 32.20 34.15 35.31 37.10 37.42 38.53 42.20 44.07 45.11641.07 49.21 49.48 50.16      
   2:  5.11 12.03 16.36 19.12 21.18 22.24 23.30 26.16 28.16 30.51 33.27 37.08 39.01 40.53 42.47 43.18 44.30 48.53 51.02 52.23       57.08 57.39 58.12      
   3:  5.59 12.19 15.42 18.21 20.35 26.41 27.29 30.08 32.30 35.02 37.50 41.54 43.17 46.11 48.03 48.31 49.27 54.13 55.44 56.29 57.20       62.03 62.35 63.12
 37   44 SJC Sportcentrum Jičín 2      172.18 Kazda Ondřej           51.59/26  Švihovský Jaromír      55.41/26     107.40/26 Hanzl Tomáš            64.38/50     172.18/37 
                                              
   1:  4.07 10.10 13.26 16.12 18.14 20.24 21.15 23.35 25.44 27.38 30.02 33.08 35.23 36.44 38.26 39.00 40.11 43.52 45.47 46.55642.56 51.03 51.30 51.59      
   2:  5.08 12.32 16.05 18.29 20.36 22.27 23.20 25.57 28.01 29.45 32.09 35.39 37.33 38.49 40.47 41.23 42.47 46.59 48.50 49.56       54.32 55.05 55.41      
   3:  5.17 12.50 16.35 19.57 21.40 24.10 25.05 28.04 30.26 32.47 35.47 39.51 42.02 44.54 47.03 47.42 49.08 54.41 56.24 57.07 57.55       63.17 63.56 64.38
 38   63 ZBM SK Žabovřesky Brno 4      173.48 Bravený Vít            59.23/52  Otrusina Jiří          58.32/34     117.55/45 Stehlík Martin         55.53/31     173.48/38 
                                              
   1:  4.01 11.01 14.37 17.39 19.50 22.01 23.51 26.16 28.10 30.06 32.41 36.28 38.41 40.24 42.24 43.08 44.18 49.26 51.33 53.091369.39 58.18 58.51 59.23      
   2:  5.44 12.56 16.50 19.43 21.24 22.38 23.38 26.19 29.40 32.16 35.03 38.33 39.41 41.54 43.49 44.17 45.22 49.34 51.45 53.05       57.32 58.02 58.32      
   3:  4.39 11.21 14.46 17.21 19.30 22.09 23.09 25.39 27.40 29.35 32.00 35.15 37.56 39.10 40.57 41.29 42.28 47.15 48.38 49.49 50.28       54.45 55.17 55.53
 39   51 TBM KOS TJ Tesla Brno         174.59 Malý Ondřej            50.51/22  Štrajt Michal          70.03/62     120.54/51 Liščinský Zdeněk       54.05/25     174.59/39 
                                              
   1:  3.57  9.34 13.15 16.04 17.51 19.31 20.10 22.23 24.16 26.07 28.26 31.33 32.35 34.49 36.26 36.57 38.01 43.07 44.45 45.501361.39 49.53 50.22 50.51      
   2:  4.51 12.12 15.27 18.30 20.05 21.20 22.11 24.53 28.16 30.29 33.41 38.19 41.07 44.54 47.10 47.53 49.05 55.06 58.11 60.31       68.33 69.20 70.03      
   3:  4.56 11.33 14.51 17.23 19.20 20.29 21.40 24.07 26.24 28.23 31.10 34.36 36.18 37.36 39.20 39.50 40.55 45.41 47.09 48.00 48.43       52.57 53.29 54.05
 40   70 VIC OB Vizovice               175.18 Horyna Roman           51.24/25  Starosta Pavel         63.11/53     114.35/38 Sadílek Martin         60.43/45     175.18/40 
                                              
   1:  3.27 10.07 13.34 16.08 18.04 19.43 20.21 22.46 24.51 26.38 29.00 32.14 34.09 35.37 37.21 37.51 39.00 42.55 45.00 46.03641.58 50.21 50.54 51.24      
   2:  5.24 13.22 17.11 20.13 22.32 23.41 24.56 27.52 30.07 32.17 35.13 39.20 41.39 42.59 45.11 45.51 47.00 52.23 54.41 56.08       61.58 62.35 63.11      
   3:  9.34 17.50 21.03 23.34 25.00 26.18 27.05 29.22 31.46 33.55 36.17 39.23 40.30 43.35 45.24 45.55 46.58 52.08 53.36 54.13 54.59       59.32 60.05 60.43
 41   35 PHK OK 99 Hradec Králové 6    177.59 Veselý Ondřej          56.09/47  Műller Martin          61.03/45     117.12/44 Mašata Roman           60.47/46     177.59/41 
                                              
   1:  3.53 10.27 14.01 17.59 19.39 20.40 21.39 24.13 26.25 28.32 31.09 34.54 36.19 38.28 40.27 41.03 42.15 46.58 48.54 50.161366.29 55.05 55.39 56.09      
   2:  6.02 14.32 18.16 21.28 23.45 25.03 25.51 28.24 30.47 32.59 35.42 39.06 41.29 43.36 45.40 46.10 47.06 51.16 53.30 54.46       60.00 60.33 61.03      
   3:  4.49 12.40 16.00 18.29 20.28 22.44 23.40 26.18 28.25 30.25 32.54 36.14 38.08 43.55 45.34 46.03 47.14 52.13 53.53 54.32 55.13       59.47 60.13 60.47
 42   36 RBK SK Radioklub Blansko      178.05 Henek Michal           56.58/49  Šindelka Antonín       62.10/48     119.08/47 Šesták Jakub           58.57/43     178.05/42 
                                              
   1:  3.52 10.42 14.24 17.30 19.44 21.02 21.46 24.22 26.44 28.37 31.14 34.57 37.24 38.56 40.55 41.34 42.52 46.55 49.15 50.281367.13 55.46 56.22 56.58      
   2:  4.43 12.11 15.57 19.42 21.46 23.58 24.49 27.24 31.07 33.40 36.22 40.05 41.20 43.42 45.49 46.26 47.38 52.46 54.46 56.06       61.08 61.39 62.10      
   3:  5.33 11.41 16.01 18.39 20.10 21.06 22.23 24.41 26.45 28.53 31.20 34.16 35.56 42.03 43.43 44.09 45.15 50.20 51.54 52.39 53.18       58.01 58.28 58.57
 43   64 ZBM SK Žabovřesky Brno 5      178.45 Zřídkaveselý Libor     61.09/56  Jelínek Petr           58.56/35     120.05/49 Zháňal Jan             58.40/41     178.45/43 
                                              
   1:  4.37 11.27 15.35 18.45 20.24 24.24 25.26 28.05 30.35 32.40 35.40 39.08 40.19 43.01 45.03 45.38 46.49 51.32 53.45 54.59651.20 60.02 60.35 61.09      
   2:  5.24 12.13 15.45 18.39 21.08 23.00 23.50 26.32 28.45 30.41 33.26 36.59 39.18 40.49 42.35 43.12 44.12 49.15 51.33 52.55       57.53 58.26 58.56      
   3:  4.34 11.52 16.20 19.44 21.48 22.59 23.55 26.23 29.14 31.09 33.49 37.09 39.23 40.55 42.36 43.07 44.17 49.36 51.10 51.44 52.23       57.26 57.56 58.40
 44   50 TAP KOB TRETRA Praha 2        178.49 Makovský Jakub         53.52/37  Hodek Michal           64.04/54     117.56/46 Zajíc Vítězslav        60.53/47     178.49/44 
                                              
   1:  3.50 10.45 14.32 17.27 19.26 20.25 21.20 23.50 26.02 27.54 30.19 33.45 35.44 37.04 38.55 39.26 40.34 45.02 47.05 48.181364.28 52.48 53.20 53.52      
   2:  6.31 13.41 17.36 21.24 23.59 26.00 26.52 29.51 32.03 34.05 37.04 40.57 42.11 45.12 47.13 47.46 48.57 53.52 56.03 57.20       63.02 63.33 64.04      
   3:  5.14 12.50 18.40 21.48 23.23 24.48 25.38 28.19 30.37 33.09 35.54 39.22 41.22 42.45 44.39 45.14 46.21 51.30 53.14 53.52 54.33       59.45 60.21 60.53
 45   69 AOP POBO-přátelé OB Opava3    180.46 Rossmanith Vojta       61.14/57  Hadač Miroslav         63.09/52     124.23/53 Schuster Martin        56.23/33     180.46/45 
                                              
   1:  4.37 11.36 15.47 19.04 21.21 22.26 23.36 26.19 29.09 31.28 34.07 37.54 39.09 42.24 44.30 45.04 46.08 51.46 53.53 55.02651.23 60.08 60.44 61.14      
   2:  5.24 13.17 17.31 20.37 22.23 23.55 24.59 27.49 30.21 32.41 35.39 39.27 41.52 44.54 46.46 47.19 48.33 53.06 55.13 56.43       62.00 62.33 63.09      
   3:  5.57 12.43 16.06 18.31 20.36 22.18 23.02 25.36 27.32 29.24 31.56 35.23 37.12 39.03 40.44 41.32 42.46 47.27 49.01 49.41 50.40       55.24 55.52 56.23
 46   41 SHK TJ Slavia H. Králové 3    180.56 Stulík Jakub           63.37/60  Šabatka Zdeněk         61.53/47     125.30/56 Weiner Jakub           55.26/29     180.56/46 
                                              
   1:  4.04 11.45 15.44 19.15 21.33 23.19 24.00 26.49 29.10 31.16 34.01 37.31 38.56 41.55 44.01 44.37 45.58 53.24 55.38 57.06653.38 62.25 63.02 63.37      
   2:  5.08 12.28 16.29 19.30 21.08 23.59 24.54 27.36 30.03 32.05 34.57 38.56 41.19 44.07 46.14 46.53 48.05 52.08 54.21 55.35       60.47 61.20 61.53      
   3:  5.54 12.14 15.27 17.58 20.06 21.09 22.07 24.34 26.59 29.03 31.32 34.56 36.47 38.27 40.02 40.33 41.42 46.30 48.04 48.41 49.27       54.20 54.51 55.26
 47   55 TUR OOB TJ Turnov 3           180.59 Gomzyk Andriy          52.50/32  Hyka Jan               59.00/36     111.50/34 Švirák Ondřej          69.09/54     180.59/47 
                                              
   1:  3.54 10.57 14.34 17.23 19.31 20.29 21.25 23.56 26.12 28.09 30.34 34.09 35.08 37.12 39.05 39.35 40.36 44.31 46.19 47.33643.32 51.53 52.21 52.50      
   2:  6.00 12.35 16.12 19.43 21.28 22.44 23.29 26.00 28.26 30.32 33.38 37.31 40.01 41.21 43.22 43.53 44.58 49.33 51.47 53.09       58.00 58.29 59.00      
   3:  4.47 13.25 16.38 23.10 25.12 28.11 29.03 31.33 33.26 35.29 38.10 41.31 47.08 51.58 53.38 54.09 55.07 60.20 62.01 62.40 63.26       68.08 68.38 69.09
 48   27 PGP SK Praga 2                181.22 Janovský Tomáš         52.22/28  Kondrát Martin         61.29/46     113.51/36 Sysel Ondřej           67.31/53     181.22/48 
                                              
   1:  4.01 10.36 14.04 16.55 19.00 20.08 20.54 23.23 25.19 27.09 29.47 32.52 34.55 35.55 37.46 38.14 39.31 44.00 45.50 47.061363.12 51.22 51.50 52.22      
   2:  5.49 13.06 16.35 20.08 21.38 22.50 23.53 26.31 29.15 31.35 34.04 37.39 39.07 43.01 44.57 45.36 46.51 51.18 53.33 54.50       60.06 60.50 61.29      
   3:  5.04 16.03 20.13 23.35 26.12 28.14 29.04 31.59 34.32 37.02 40.12 43.53 46.06 48.00 50.05 50.46 51.57 57.54 59.34 60.19 61.10       66.21 66.54 67.31
 49   65 ZBM SK Žabovřesky Brno 6      182.16 Brabec Jaroslav        63.01/59  Kazda Adam             62.13/49     125.14/54 Drábek Jan             57.02/36     182.16/49 
                                              
   1:  4.23 12.24 16.19 20.02 22.26 24.15 25.12 28.08 30.40 32.48 35.48 39.47 42.29 44.11 46.16 46.54 48.12 52.55 55.22 56.481373.15 61.54 62.29 63.01      
   2:  4.52 12.32 16.41 19.56 21.31 23.01 24.05 26.36 29.59 32.21 35.41 39.09 40.42 44.16 46.12 46.49 47.56 52.40 54.37 55.51       61.12 61.43 62.13      
   3:  5.40 12.16 15.37 18.17 20.29 21.46 22.32 25.11 27.32 29.31 32.08 35.33 37.28 38.56 40.37 41.10 42.26 47.40 49.17 50.06 51.00       55.55 56.24 57.02
 50   46 SRK SOOB Spartak Rychnov 2    183.32 Handl Jindřich         60.44/54  Klícha Martin          64.43/55     125.27/55 Pátek Lukáš            58.05/40     183.32/50 
                                              
   1:  3.36 11.45 15.21 18.17 19.52 21.03 21.49 24.28 27.17 29.14 32.32 36.44 37.51 40.18 42.18 43.23 44.35 49.56 52.10 54.32651.01 59.34 60.09 60.44      
   2:  5.17 12.36 16.29 19.34 21.53 23.52 24.43 27.26 29.48 31.39 34.13 38.19 40.29 45.08 47.08 47.44 48.51 54.58 57.11 58.24       63.34 64.10 64.43      
   3:  5.46 12.19 15.35 18.19 20.33 21.35 22.30 25.10 27.26 29.28 32.12 36.04 38.14 39.52 41.47 42.19 43.23 48.30 50.13 50.56 51.47       56.47 57.24 58.05
 51   12 EKP VŠTJ Ekonom Praha         184.31 Seidl Miroslav         52.33/30  Blaha Ondřej           67.17/59     119.50/48 Křístek Lukáš          64.41/51     184.31/51 
                                              
   1:  4.13 10.16 13.39 16.33 17.58 19.35 20.17 22.44 24.42 26.36 29.07 32.31 33.46 35.49 37.47 38.20 39.34 43.55 45.44 47.021363.06 51.26 51.59 52.33      
   2:  6.00 13.20 17.19 21.16 23.49 27.59 28.52 31.38 34.22 36.45 39.53 43.45 46.12 48.10 50.22 51.04 52.08 57.14 59.22 60.45       66.05 66.42 67.17      
   3:  5.08 12.49 17.47 20.40 22.58 25.16 26.29 29.30 32.41 35.01 37.45 41.35 44.02 45.34 47.31 48.04 49.24 54.58 56.43 57.27 58.14       63.20 63.58 64.41
 52    7 ASU Magnus Orienteering       185.24 Navrátil Tomáš         54.24/40  Šincl Jiří             76.25/63     130.49/60 Zbranek Roman          54.35/27     185.24/52 
                                              
   1:  3.44 10.50 14.26 17.17 19.21 20.20 21.14 23.44 26.19 28.08 30.40 34.10 35.58 37.38 39.20 39.51 40.55 45.39 47.31 48.461364.57 53.22 53.53 54.24      
   2:  6.40 16.32 21.26 25.35 28.12 31.04 31.59 35.18 39.09 41.38 45.37 50.21 52.34 54.55 57.26 58.04 59.19 64.44 67.50 69.26       75.16 75.49 76.25      
   3:  4.13  9.39 13.14 15.46 17.11 19.01 19.45 22.07 24.13 25.43 28.12 31.09 33.00 39.13 40.45 41.15 42.21 46.37 47.58 48.44 49.32       53.40 54.05 54.35
 53   38 SCP OK Sparta Praha 2         185.26 Bašus Petr             55.36/46  Vrabec Ondřej          59.30/38     115.06/41 Dubec Pavel            70.20/55     185.26/53 
                                              
   1:  4.21 10.43 14.22 17.20 19.40 20.56 21.38 24.11 26.27 28.12 30.47 34.17 35.37 38.27 40.21 41.02 42.20 46.35 48.28 49.42645.42 54.19 54.58 55.36      
   2:  5.18 12.26 16.37 20.59 23.00 24.12 25.07 27.39 30.08 32.16 34.54 38.43 40.47 42.27 44.13 44.48 46.06 50.20 52.22 53.38       58.20 58.55 59.30      
   3:  5.22 14.52 19.00 22.21 24.25 27.07 27.59 31.06 34.01 36.43 39.49 44.19 47.18 49.11 51.31 52.18 53.36 59.33 61.33 62.25 63.08       69.15 69.49 70.20
 54   42 SHK TJ Slavia H. Králové 4    185.27 Funda Jan              53.17/35  Svoboda Ondřej         56.51/30     110.08/31 Šabatka Jan            75.19/61     185.27/54 
                                              
   1:  3.45 11.03 14.52 17.42 19.08 20.25 21.09 23.37 26.03 27.52 30.13 33.37 34.50 36.57 38.49 39.24 40.25 44.43 46.30 47.45643.54 52.20 52.49 53.17      
   2:  5.40 12.17 15.47 18.25 20.33 21.44 23.05 25.38 27.44 30.07 32.51 36.08 38.09 39.32 41.29 42.01 43.00 47.29 49.38 50.50       55.50 56.19 56.51      
   3:  6.17 14.18 18.08 21.38 24.10 27.06 28.05 31.10 35.31 39.13 42.42 47.03 49.56 52.04 54.41 55.45 56.59 62.44 65.13 66.49 67.45       74.16 74.48 75.19
 55   25 NPA SK lyž. a OB Nová Paka    185.57 Antoš Filip            58.58/51  Novák Jiří             56.32/28     115.30/42 Kubátová Zuzana        70.27/56     185.57/55 
                                              
   1:  3.55 10.40 14.41 17.51 20.19 22.19 23.13 26.02 28.32 30.34 33.27 37.01 39.05 40.27 42.25 43.02 44.16 49.02 51.21 52.41649.18 57.44 58.19 58.58      
   2:  5.58 12.18 15.53 18.43 20.57 22.12 23.00 25.33 27.46 29.47 32.35 35.55 37.17 39.39 41.26 41.55 42.59 47.45 49.35 50.51       55.30 56.00 56.32      
   3:  5.43 13.58 19.58 23.42 25.40 26.56 28.08 31.10 33.32 35.51 39.10 43.46 46.15 48.19 50.31 51.10 52.31 59.01 61.06 61.58 62.50       69.13 69.49 70.27
 56   48 STH SK Studenec               190.26 Junek Petr             62.10/58  Erlebach Michal        66.53/57     129.03/58 Klouček Tomáš          61.23/48     190.26/56 
                                              
   1:  4.52 12.41 16.48 19.55 21.39 22.55 24.02 26.58 29.07 31.25 34.18 38.30 39.58 42.55 45.13 45.51 47.12 51.38 54.01 55.26652.04 60.55 61.31 62.10      
   2:  5.40 13.31 17.25 20.43 23.28 24.53 25.47 28.52 31.43 34.06 37.48 41.48 44.22 46.17 48.20 49.00 50.10 55.28 57.46 59.25       65.33 66.14 66.53      
   3:  4.16 10.36 14.53 17.47 19.57 23.24 24.07 27.05 29.38 31.39 34.54 38.41 40.56 41.58 43.53 44.27 45.32 51.29 53.27 54.13 55.00       60.10 60.45 61.23
 57   19 LPM OK Lokomotiva Plzeň       198.34 Kolovský František     66.29/62  Suchý Petr             59.52/41     126.21/57 Šilhavý Jakub          72.13/59     198.34/57 
                                              
   1:  4.11 12.01 15.56 19.43 22.03 23.59 25.37 28.24 31.04 33.44 36.44 40.25 43.05 44.39 46.56 47.39 48.53 54.47 57.08 58.391376.19 65.17 65.56 66.29      
   2:  6.09 13.19 16.58 20.00 21.51 23.11 24.00 26.43 29.09 31.22 34.20 37.51 39.58 42.04 43.59 44.37 45.51 50.03 52.18 53.33       58.43 59.19 59.52      
   3:  5.56 14.48 20.24 23.41 26.21 29.55 31.05 34.01 37.00 40.05 43.48 47.45 49.08 52.39 54.49 55.23 56.40 61.40 63.28 64.24 65.08       71.12 71.43 72.13
 58   58 VBM VSK Mendelu Brno          203.38 Henek Vladan           53.32/36  Kočí Martin            66.34/56     120.06/50 Rouš Pavel             83.32/65     203.38/58 
                                              
   1:  4.08 10.31 14.13 17.06 19.09 20.15 21.10 23.40 25.56 27.56 30.25 33.49 35.50 37.07 38.57 39.28 40.38 44.50 46.41 47.561364.01 52.28 52.59 53.32      
   2:  6.00 14.50 19.06 22.37 24.43 28.29 29.18 32.07 34.44 37.18 40.18 44.00 45.54 48.23 50.21 50.57 51.57 56.32 59.01 60.21       65.32 66.05 66.34      
   3:  6.29 15.26 22.41 27.43 30.30 33.26 34.33 37.50 41.10 43.53 47.10 52.39 57.48 59.00 61.40 62.23 63.33 70.57 73.25 74.30 75.32       82.22 82.56 83.32
 59   57 TZL SKOB Zlín 2               204.17 Krejčík Jiří           53.55/38  Polášek Jan            67.57/60     121.52/52 Vintr Radek            82.25/64     204.17/59 
                                              
   1:  3.53 10.48 14.29 17.37 19.15 20.13 21.05 23.31 25.46 27.30 30.08 33.39 35.42 37.15 39.01 39.31 40.40 45.21 47.14 48.28644.39 52.53 53.23 53.55      
   2:  6.22 13.24 18.00 21.34 24.12 27.03 27.48 30.48 33.42 35.59 39.29 43.30 46.01 47.32 49.36 50.17 51.30 56.26 59.06 60.23       66.42 67.20 67.57      
   3:  6.36 15.57 20.46 25.54 28.39 31.36 32.45 35.59 39.09 42.12 45.37 50.44 53.29 56.53 59.50 60.35 61.55 69.04 71.41 72.46 73.49       81.03 81.45 82.25
 60   10 DKP Oddíl OB Kotlářka 2       207.12 Vlach Martin           80.09/66  Pospíšil Ondřej        60.06/42     140.15/63 Tomeš Jaroslav         66.57/52     207.12/60 
                                              
   1:  5.08 13.08 19.26 22.57 24.56 28.05 29.10 32.32 35.48 39.40 44.01 49.18 52.24 54.50 57.16 58.00 59.14 65.42 68.30 70.37       78.55 79.34 80.09      
   2:  5.22 11.31 15.28 18.48 21.06 26.01 26.46 29.19 31.55 33.50 36.27 39.46 42.02 43.21 45.13 45.49 46.53 51.11 53.11 54.32       59.08 59.37 60.06      
   3:  4.29 12.28 16.46 19.18 21.10 23.01 25.58 28.49 30.58 33.21 36.22 40.46 42.18 45.29 47.27 48.01 49.09 54.32 57.15 58.11 61.16       65.53 66.24 66.57
 61   49 TAP KOB TRETRA Praha 1        208.10 Černý Martin           74.51/65  Purkyt Jan             62.52/51     137.43/62 Sládek Jan             70.27/56     208.10/61 
                                              
   1:  4.33 13.00 19.29 23.51 26.36 28.18 29.25 32.38 35.35 38.11 41.38 46.36 49.16 51.55 54.51 55.35 56.51 62.48 65.20 66.58       73.33 74.14 74.51      
   2:  5.12 12.30 17.41 20.16 22.32 24.15 25.57 28.46 31.21 33.32 36.35 40.30 43.07 44.42 47.03 47.34 48.50 52.58 55.13 56.30       61.51 62.23 62.52      
   3:  6.38 14.44 20.50 24.26 26.17 28.29 29.50 32.50 35.18 39.30 42.40 46.46 48.11 50.34 52.48 53.28 54.44 60.39 62.19 63.10 64.01       69.14 69.50 70.27
 62   66 ZBM SK Žabovřesky Brno 7      210.09 Ákos Lenkei            61.02/55  Liščinský Tomáš        69.41/61     130.43/59 Pátek Richard          79.26/63     210.09/62 
                                              
   1:  5.02 12.12 16.51 19.52 21.41 22.45 23.52 26.46 29.19 32.18 35.20 39.10 40.33 43.07 45.08 45.46 46.55 51.35 53.40 54.57651.20 59.57 60.30 61.02      
   2:  5.18 12.34 16.31 19.19 21.20 25.32 26.42 29.35 33.07 35.40 38.53 42.44 44.59 46.49 49.08 50.00 51.05 57.15 60.40 62.24       68.36 69.08 69.41      
   3:  6.16 15.49 20.29 25.25 28.19 30.35 31.27 34.58 38.07 41.04 44.41 50.02 53.25 55.36 58.07 58.55 60.19 67.04 69.26 70.17 71.12       78.13 78.49 79.26
 63   13 CHA OK Chrastava              210.19 Vajc Jan               68.55/63  Kadavý Petr            66.58/58     135.53/61 Ježek Lukáš            74.26/60     210.19/63 
                                              
   1:  4.07 11.52 15.50 19.46 21.32 22.50 23.44 26.31 30.04 32.13 35.06 38.54 41.07 47.26 49.31 50.08 51.24 57.54 60.26 61.52       67.41 68.21 68.55      
   2:  5.08 12.48 16.42 19.17 21.32 25.39 26.52 29.47 32.28 34.42 37.43 42.10 44.23 45.37 47.32 48.00 49.08 53.25 55.51 57.16       65.46 66.22 66.58      
   3:  7.15 16.46 21.22 24.56 27.48 30.24 31.22 34.35 37.12 41.03 44.13 48.31 50.04 52.53 55.44 56.21 57.45 63.27 65.32 66.26 67.36       73.11 73.43 74.26
 64   11 DOB KOB Dobruška              219.36 Khýn Vítězslav         69.32/64  Janda Martin           78.45/64     148.17/65 Kolek Petr             71.19/58     219.36/64 
                                              
   1:  4.03 10.55 14.27 17.14 19.19 23.29 24.09 26.53 29.43 32.02 34.36 38.33 41.42 43.00 45.06 45.42 46.57 55.10 57.43 59.31       67.57 68.44 69.32      
   2:  5.12 13.23 17.23 20.50 24.06 28.50 30.29 33.50 38.05 42.14 45.57 50.08 51.46 55.22 57.39 58.18 59.39 65.09 68.18 69.40       77.06 77.56 78.45      
   3:  6.37 16.22 20.13 23.33 26.03 27.24 28.22 31.14 34.41 37.38 41.27 45.39 48.17 50.43 52.51 53.34 54.51 60.31 62.23 63.03 63.56       69.57 70.37 71.19
 65   26 PGP SK Praga 1                227.16 Pavlů Ondřej           59.56/53  Voráček Michal         88.04/65     148.00/64 Hrabánek David         79.16/62     227.16/65 
                                              
   1:  4.36 11.37 15.39 18.34 20.17 22.49 23.50 26.37 28.49 30.54 33.45 37.36 40.08 41.47 43.57 44.34 45.42 50.29 52.35 53.53650.10 58.52 59.24 59.56      
   2:  5.56 15.24 22.16 26.22 29.32 33.03 34.25 38.05 41.25 44.29 48.36 54.28 57.56 60.32 63.28 64.30 66.06 72.27 76.00 78.00       86.27 87.19 88.04      
   3:  6.17 15.20 19.52 23.43 26.58 28.31 29.35 32.57 36.16 38.57 44.03 49.19 50.59 54.39 57.00 57.43 59.02 66.15 68.39 69.33 70.30       77.46 78.34 79.16
      67 ZBM SK Žabovřesky Brno 8   DISK      Zámečník David         63.45/61  Fialová Zuzana     DISK     /    DISK     /                               /    DISK     /   
                                              
   1:  4.41 11.43 15.45 19.02 21.30 22.52 23.46 26.39 29.20 31.40 34.35 38.59 40.21 43.11 45.12 45.48 47.05 52.34 55.32 57.05653.34 62.32 63.08 63.45      
   2:  6.42 22.54 30.26 35.43 39.10 46.34 48.29 52.52 57.19 60.49 67.04 72.30 76.00 79.04 82.13 83.08 84.44                         87.44 88.39 89.27      
   3:                                                                                                                                                      
      15 CHT SK Chrast 2           MSDISK     Krejsa Martin     MS   63.07/67  Zlesák Martin     MSDISK    /   MSDISK    /   Zlesáková StanislaMSDISK    /   MSDISK    /   
                                              
   1:  4.33 11.34 15.36 19.07 21.27 24.27 25.13 28.02 30.37 32.46 35.36 39.25 40.42 44.08 46.15 46.55 48.11 53.10 55.22 56.49653.13 62.01 62.35 63.07      
   2:  7.29 19.04 31.03 35.38 37.48 41.32 42.56 47.11 51.54 54.55 58.44 64.29 67.51 73.46 76.24 77.09 78.31                         81.05 81.56 82.39      
   3:  8.55 21.46 29.58 36.50 40.40       59.03 62.58 67.01 78.14                                                                               92.27 93.19
 
Konečné výsledky kategorie: MIX         3.0- 3.1km    0-   0m 14-14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4     5*    6     7*    8     9    10    11*   12    13*   14  
  1  278 MFP VŠSK MFF UK Praha         111.16 Rožková Petra          39.51/4   Siegl Roman            42.38/4       82.29/3  Rožek David            28.47/1      111.16/1  
                                              
   1:  6.23 12.54 15.04 17.17 21.41 24.58 26.22 28.15 30.34 32.01 35.50 37.32 38.33 39.12 39.51
   2: 12.10 16.43 18.58 20.58 25.23 26.50       32.09 34.15 35.31 39.00 40.55 41.21 42.00 42.38
   3:  6.32  9.27 10.54 12.22 15.30 17.37       20.05 21.38 22.48 25.34 26.46 27.36 28.10 28.47
  2  277 PEN OK RECO Sport             127.57 Konopáč Jiří           39.58/5   Vydra Pavel            45.02/5       85.00/4  Kořínek Zdeněk         42.57/3      127.57/2  
                                              
   1:  8.39 12.25 14.46 16.57 21.40 23.23 26.13 28.18 30.32 31.57 35.55 38.12 38.41 39.20 39.58
   2:  9.27 16.21 19.28 21.16 26.53 30.10       33.46 35.53 37.15 41.15 42.36 43.44 44.24 45.02
   3:  8.37 14.40 17.05 19.12 22.52 26.15       30.15 32.44 34.16 38.30 40.10 41.20 42.12 42.57
  3  281 VCO Východočeská oblast       130.00 Mádlová Iva            46.34/10  Kubíčková Marcela      46.34/7       93.08/9  Křivdová Lenka         36.52/2      130.00/3  
                                              
   1:  8.12 12.51 15.29 17.50 22.31 24.54 28.21 30.58 33.52 35.52 40.22 44.04 44.41 45.40 46.34
   2:  8.09 16.41 19.39 21.39 25.48 28.43       32.58 35.19 36.54 41.35 43.28 44.59 45.49 46.34
   3:  6.40 12.02 13.51 15.48 18.57 22.14       26.04 28.05 29.39 33.15 34.30 35.30 36.11 36.52
  4  270 DCE KOB Dobřichovice          137.36 Jaroš Vladimír         39.46/3   Koppová Ingrid         49.47/8       89.33/7  Jarošová Klára         48.03/5      137.36/4  
                                              
   1:  6.02 12.35 14.37 16.46 21.08 24.22 25.40 28.02 30.11 31.43 35.27 37.21 38.30 39.08 39.46
   2:  9.30 14.54 17.14 19.48 27.22 29.20       36.02 38.34 40.17 45.15 47.51 48.20 49.05 49.47
   3: 11.03 15.19 18.33 20.46 24.55 28.17       34.54 37.46 39.12 43.23 45.10 46.32 47.18 48.03
  5  275 ABM KOB Moira Brno            139.28 Fasurová Tereza        45.42/8   Muselíková Vladisl     42.01/3       87.43/6  Handlová Andrea        51.45/6      139.28/5  
                                              
   1: 10.48 16.30 18.50 21.16 25.36 29.21 30.44 33.31 35.51 37.21 41.46 43.58 44.25 45.03 45.42
   2:  9.53 14.55 17.09 19.07 23.13 26.05       30.11 32.28 33.41 37.41 39.25 40.44 41.26 42.01
   3:  8.13 15.23 19.39 22.30 27.42 29.50       37.25 40.13 41.41 46.42 48.50 50.06 50.55 51.45
  6  271 LLI TJ Loko Liberec           140.58 Paroulková Iva         45.58/9   Peterka Vojtěch        29.19/1       75.17/2  Štičková Eva           65.41/7      140.58/6  
                                              
   1: 10.43 15.50 18.00 20.13 24.41 26.25 29.32 33.37 35.47 37.13 41.33 44.07 44.35 45.17 45.58
   2:  5.28  9.49 11.10 12.37 15.47 17.48       20.25 22.00 23.07 25.45 27.19 28.16 28.48 29.19
   3:  9.56 14.59 18.40 21.03 26.34 43.22       49.22 52.50 54.38 58.39 61.53 63.47 64.51 65.41
  7  273 STH SK Studenec               141.44 Šmidrkalová Monika     40.53/6   Šedivá Petra           53.51/9       94.44/10 Viková Vendula         47.00/4      141.44/7  
                                              
   1:  6.37 12.17 14.31 16.40 21.56 23.36 26.18 28.13 30.28 31.54 36.35 38.13 39.28 40.13 40.53
   2:  8.39 16.59 21.46 24.15 28.53 33.05       37.31 40.23 42.01 47.58 52.00 52.26 53.08 53.51
   3:  8.42 14.30 17.45 21.05 25.35 29.05       34.10 36.56 38.15 42.43 44.29 45.42 46.22 47.00
  8  280 LLI TJ Loko Liberec 2         188.00 Sobek Pavel            44.21/7   Fürst Aleš             46.02/6       90.23/8  Fürstová Kateřina      97.37/8      188.00/8  
                                              
   1:  5.51 13.12 15.37 17.53 22.44 26.35 28.26 30.47 34.00 35.22 39.27 42.15 42.51 43.37 44.21
   2:  8.11 11.47 15.21 17.04 26.10 29.34       34.22 37.02 38.13 42.06 43.48 44.52 45.27 46.02
   3: 17.45 43.39 47.10 50.47 59.00 67.08       76.47 81.26 84.09 90.54 93.06 95.02 96.32 97.37
     276 CHA OK Chrastava           DISK      Hostaš Petr            30.49/1   Gorčicová Barbora      38.22/2       69.11/1  Němec Jan          DISK     /    DISK     /   
                                              
   1:  4.54 10.18 11.45 13.10 16.05 18.12 19.18 21.13 23.06 24.05 27.14 29.12 29.38 30.15 30.49
   2:  8.43 12.24 14.37 16.46 20.12 21.55 24.36 27.01 29.06 30.42 34.26 35.57 37.04 37.45 38.22
   3:  6.08 11.59 14.33 16.32 19.34 21.57       24.43 26.19 27.20 30.04 31.37       32.40 33.11
     272 PGP SK Praga                         Attl Vladimír          31.35/2   Haňkovská Jana         55.09/10      86.44/5  Šedivý Jan                  /             /   
                                              
   1:  4.18  9.35 11.16 12.58 16.08 18.37 19.49 21.35 23.39 24.50 28.03 29.58 30.23 31.01 31.35
   2: 10.54 17.25 19.48 22.05 26.37 28.47       39.54 42.57 44.42 49.20 51.27 53.28 54.22 55.09
   3: